Мнение за сайтче

snux

Well-Known Member
Реших да направя една директория за статии

bgarticle(dot)com

С радост чакам мнения
 
От: Мнение за сайтче

Не мислиш ли, че има поне 1000 сайта, който са по-известни и са на същата тема?
Не съм фен на блогинга, поне в сферата на общите статии, тъй като има доста известни сайтове в България, които редовно ме снабдяват с доста по-обсотйна ифнромация. :)
 
От: Мнение за сайтче

Що бе, колкото повече - толкова повече. Никога не са излишни допълнителни места за беклинкове.
 
От: Мнение за сайтче

Не мислиш ли, че има поне 1000 сайта, който са по-известни и са на същата тема?
Не съм фен на блогинга, поне в сферата на общите статии, тъй като има доста известни сайтове в България, които редовно ме снабдяват с доста по-обсотйна ифнромация. :)

Надявам се до половин година да те снабдяваме и ние :) Ще се постарая да му вдигна PR, но четох че не е добре изведъж да се сложат много беклинкове. Все пак всеки се нуждае от някой друг беклинк :)
 
От: Мнение за сайтче

Не мислиш ли, че има поне 1000 сайта, който са по-известни и са на същата тема?
Не съм фен на блогинга, поне в сферата на общите статии, тъй като има доста известни сайтове в България, които редовно ме снабдяват с доста по-обсотйна ифнромация. :)

като си толкова устат... кажи 10 известни!

Що бе, колкото повече - толкова повече. Никога не са излишни допълнителни места за беклинкове.

подкрепям!
 
От: Мнение за сайтче

дизайнът е свеж и лесен за ориентиране, идеята не е лоша и аз дори ще се възползвам по някое време... сега ти трябва да се стегнеш и да го популяризираш, да му качиш PR-а и т.н. успех от мен
 
От: Мнение за сайтче

Поздравления за реализацията. Винаги има нужда от още директории за статии, макар че не винаги потребителите разбират, какво е текст и ги мързи.
Успех!
 
От: Мнение за сайтче

Мерси за мненията на всички :)

Основно ме притеснява въпроса с беклинкове. Мислех да купя ПР 3 и ПР 4 по един линк, но да не стане фаул с Гооглето или няма да окажат чак такова влияние според вас?
 
От: Мнение за сайтче

Хубаво е да има повече такива ресурси. Вярно, че повечето съдържание в тях е копирано, но все пак линка си е линк :) Успех на проектчето
 

Горе