Мнение за сайт

nik0lai

Member
Здравейте,

Създадохме сайт, който обединява туристически оферти от различните сайтове за групово пазаруване - www.pochivkite.net
Бих се радвал ако споделите какво мислите за дизайна и функционалността на сайта.
Всякакви препоръки и забележки ще са ни от полза.

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: Мнение за сайт

Супер е! Хвърлих едно око, и единствено логото не ми допадна особено. Но както казах, сайтчето е супер.
Успех с развитието!
 
От: Мнение за сайт

Харесва ми на първо четене сайтчето. Добро е.
 
Здравей и на теб. :)

Доста добро. И като дизайн и като функционалности. ;) На мен ми изглежда ОК, запълнен. Може би, бих добавил една секция блог, нещо да има и контент. Така де, уникален и много напълнен с думички. Може да ги раздуем малко. Нещо ми е странно, че си дублирал категориите и горе и после в ляво. Може да измислиш и други филтри - по локации, по цени - от до, и няма да е лошо и някакви обединяващи ги тагове. ;) Но тук вече според това как ти е ОК с това.
 
От: Мнение за сайт

Благодаря!

Има предвиден блог, но все още не ни остава време да го завършим. Надявам се до няколко седмици да е активен.
В момента правим още едно меню "Топ дестинации", там офертите ще се филтрират по определен курорт.
Филтъра за цени за момента отпадна, защото офертите са за различен брой нощувки и според информацията от XML-ите за момента не можем да ги филтрираме и по нощувки.
 
От: Мнение за сайт

Аз мисля че ако уголемите офертите на началната страница- текст, снимка и детайли, също ще се получи добре.
 
От: Мнение за сайт

Сайта е практичен и изчистен. Лявото меню с цифрите е добро решение. Не ми допадна само прекалената му "квадратност" - всички кутии са с резки прави ръбове по 90 градуса и режат като с нож :) Може би ще е добре някои ръбове да се позаоблят, смекчат или нещо подобно. Не разбрах също защо е брояча tyxo в края, GA не стига ли?
 
От: Мнение за сайт

Имаш два кусура:
Що не си дал жива връзка? Предприемача е авторитетен домейн и носи само ползи.
Пълно е с глупости от типа:
Цена: 300 лв.(задраскано) Вземи за: 300 лв.
Бааамамамумащодаговзимамнаеднатаилидругатацена?!
 
От: Мнение за сайт

Имаш два кусура:
Що не си дал жива връзка? Предприемача е авторитетен домейн и носи само ползи.
Пълно е с глупости от типа:

Бааамамамумащодаговзимамнаеднатаилидругатацена?!
На няколко продукта гледам има подобни неразбории :) и то на "Изгодни"-те ;) , нищо лошо, трябва да се пооправи малко
 
От: Мнение за сайт

Имаш два кусура:
Що не си дал жива връзка? Предприемача е авторитетен домейн и носи само ползи.
Пълно е с глупости от типа: Цена: 300 лв.(задраскано) Вземи за: 300 лв.

Бааамамамумащодаговзимамнаеднатаилидругатацена?!

Има доста такива дребни проблеми, защото информацията от XML-ите е доста различна и има оферти без намаление, в момента работим по този проблем.

Благодаря на всички за мненията!

От полза ли ще е още едно меню с топ дестинации за летния сезон?
 
От: Мнение за сайт

Имаш два кусура:
Пълно е с глупости от типа: Цена: 300 лв.(задраскано) Вземи за: 300 лв.

Бааамамамумащодаговзимамнаеднатаилидругатацена?!

Вече няма такива неточности, когато няма намаление показва само една цена.
 

Горе