Мнение за тема

Здравейте, какво мислите за тази тема от гледна точка на дизайн и структура ?

Темата е тази - > https://preview.themeforest.net/ite...2.1527722362.1621335413-1280894209.1620235357

Темата ще се използва за сайта на дигитална агенция. Ще съм благодарен на всеки, който сподели мнение :)
Изглежда си като нормална корпоративна тема.
Става за дигитална агенция.
Бих барнал цветовете ако имате лого в друг цвят от темата или brandbook някакъв.
 
На мен лично ми допада много. Дизайнерски е пипнато доста. Структура, за дигитална агенция няма какво кой знае какво да се търси там. Всички страници са изнесени в топ менюто, като кубе би 2-3 ще са с подмемюта, като например услуги, портфолио и почти не се сещам за друго.

Изображенията са супер. Дизайна един мазничък, менютата падат супер и на Мобайл. Гледано е доста в детайлите. Вече изцяло зависи от какво имаш нужда ти и какво ще искаш като функции. Виж вече как ще се държи като пърформанс.
 
А бе малко детска ми се струва за дигитална агенция.
Малко като за сайта на бате Енчо от кой е по-по-най едно време хаха. То верно, че векторните иконки и изображения са модерни и изглеждат добре, но това ми идва в повече. Ако все пак държиш да е тази тема, определено бих направил един facelift, особено цветовете, както е споменал @alexkuzmov . Успех!
 
А бе малко детска ми се струва за дигитална агенция.
Малко като за сайта на бате Енчо от кой е по-по-най едно време хаха. То верно, че векторните иконки и изображения са модерни и изглеждат добре, но това ми идва в повече. Ако все пак държиш да е тази тема, определено бих направил един facelift, особено цветовете, както е споменал @alexkuzmov . Успех!
Да, цветовете ми идват малко и на мен ту мъч. Малко по убити, това вади очи, да не говорим, че не са много сериозни. То зависи кой таргетираш. Ако годиш клиенти като фризьорски салони, сервизчета, и подобни - Ок, но ако търсиш някакви големи и сериозни бизнеси, то ще им се стори малко лейм.
 
На мен ми идва много претъпкана, а и нещо ми се бави браузъра заради всичките елементи и анимации. Както казват, less is more.
 
По-скоро нещо от рода на 50 shades of grey. Сиво, кафяво или ако е "по-позитивен" цвят, то нека не е толкова "крещящ". По-убити цветове ти трябват, както спомена @Blinky , за да придадеш тежест и сериозност на Layout-a..или поне така смятат от съвременната психология :D.
Съгласен съм и с @Victor R , че е малко претъпкана като сергиите в Димитровград, но предполагам това ще го изчистиш. А бе общо взето да не ти "чупим хатъра", но май не е твоята тема или ако е твоята, то определено иска да се поопипа козметично.
 
Само слайдера го махайте, тия фул-слайдери вече отживяха. Иначе е добра. Аним-простотиите/картун също махнете, дигитална агенция сте.. Също имайте на идея, че изглежда добре СЪЩО заради шрифта, като пуснете БГ ще е коренно различно. Ще има бач определено.
 
Това вече е друга ракия, да. Основния цвят е супер, менюто също. В пъти по-сериозна е от предишната. Поне за брашна ти де.
Погледни само speed-a как ще ти е на landing-a. Ако бави много смени или махни анимето.
Скрола също умалях, докато видя footer-a, но предполагам няма да е така като си базираш услугите в темата.
За мен избора е добър. Нека и колегите изкажат мнение.
 
Тия теми така като ги гледате барнати, няма да имат почти нищо общо като ги натъпчете с вашия контент - снимки, текстове, лога, структура изобщо. Не гледайте барнатите теми. Казвам го (с риск разбира се тук некоя бръмчалка да ми скочи), защото съм преработил една торба такива барнати теми.
Моя съвет, 1во вижте какво ще каже човека, който ще тъпче/преработва, 2ро - съобразете си ИЗЦЯЛО какво ще тъпчете със структурата на избраната тема (щото мое да стане да се пипа фул на макс), 3то - използвайте популярна тема, такава, която се ъпдейтва редовно, а некоя мн барната ама после без ъп, 4то- правете дъщерна като пипате, после да нема яд. 5-то гледайте с ОСОБЕНО око на респонса, той ви е най-най важен.
Толко се сещам на първо четене, но най-важното е какво ще каже човека дето ще тъпче, за да не стане така, че да ви излезе 10рна, дори да я сменяте после 3 пъти.
 
Зависи. Аз какво съм гледал около мен е ставало и по-добро. Въпрос на фронт енд умения, читави дизайнери и контент райтъри. Явно си ги преработвал доста набързо и с доста подръчни материали. На него му е важно да стъпи на структура, функционалност и поне малко идея какво може да има като съдържание. Всичко друго зависи изцяло от разработчика.
 
Благодаря на всички. Приемам всички критики и препоръки.

Последно какво ще кажете на тази тема - https://preview.themeforest.net/ite...36.207792733.1621515631-1280894209.1620235357

Ако сравним двете теми тази изглежда много по-професионална нали ?
Тая тема на мобайл има хоризонтален скрол, лично аз не бих си дал парите на агенция, чийто сайт има подобен дефект.
 
Ако сравним двете теми тази изглежда много по-професионална нали ?
Професионалните теми по принцип не изглеждат като взети от Темефорест, но са подходящи ако сега започваш такъв бизнес и таргетираш нискобюджетни проекти.

Иначе разгледай сайтовете на големите в бранша - повечето подхождат доста по-пестеливо и стилно.
 
Професионалните теми по принцип не изглеждат като взети от Темефорест, но са подходящи ако сега започваш такъв бизнес и таргетираш нискобюджетни проекти.

Иначе разгледай сайтовете на големите в бранша - повечето подхождат доста по-пестеливо и стилно.
Съгласен съм на 100% с @Noke . От голямо значение за UX се явява девелопъра, по-конкретно дизайнера и фронт ендъра.

Но пък ще се учудиш колко фирми със сериозни проекти има за сайта леко преработени теми от темефорест. :)
 

Горе