Мнение за ns1.bg

titulqra

Member
Здравейте, тъй като обмислям да пусна Wordpress сайт се чудя дали е добра идея да си наема споделен хостинг от ns1.bg и домейн за една година. Може ли някой, който е работил с тях или има някакъв опит да си даде мнението.

Edit: Тъй като съм нов във форума и не знам темата дали е за тук, моля да бъде преместена в правилния раздел.
 
Здравейте, тъй като обмислям да пусна Wordpress сайт се чудя дали е добра идея да си наема споделен хостинг от ns1.bg и домейн за една година. Може ли някой, който е работил с тях или има някакъв опит да си даде мнението.

Edit: Тъй като съм нов във форума и не знам темата дали е за тук, моля да бъде преместена в правилния раздел.
Чекни тук predpriemach
 
Тоя горила маркетинг още ли се котира тука?
 
Може ли малко да ми разясните за какво говорите, че нещо не съм в час явно.

Първият ти коментар е за хостинга, хората предполагат, че работиш при тях.
Аз лично имам форум там с няколко хиляди импресии на ден. И няма никаква драма. Да не говорим, че нямат ограниченията за големина на базата, процесорни минути и тн. За стартиращ сайт са идеални.
 
Може да е нов, но е прилежно момчето - едно такова учтиво (мазно де му викаме по нашия край) и грамотно си е оформил поста, заглавийцето, ... и чак е подбрал внимателно ТАГОВЕТЕ!

Не бе, нов съм и не знам къде се намирам... Хелп, плийз!
 
Горилата не беше ли когато се създава спор между няколко фалшиви акаунта и се стига до избор на най-доброто откъм качество и цена:)
 
Първият ти коментар е за хостинга, хората предполагат, че работиш при тях.
Аз лично имам форум там с няколко хиляди импресии на ден. И няма никаква драма. Да не говорим, че нямат ограниченията за големина на базата, процесорни минути и тн. За стартиращ сайт са идеални.
Благодаря за отговора, ще го имам впредвид.
Може да е нов, но е прилежно момчето - едно такова учтиво (мазно де му викаме по нашия край) и грамотно си е оформил поста, заглавийцето, ... и чак е подбрал внимателно ТАГОВЕТЕ!

Не бе, нов съм и не знам къде се намирам... Хелп, плийз!
Демек по вашия край(не знам от кой край си) сте свикнали да има само простаци? Аз съм от Перник (за който се носят какви ли не слухове) и не наричаме възпитаните хора "мазни" Евала за начина, по който посрещате новите потребители на форума
 
Това беше препратка към "Бай Ганьо". Депресиращо е никой да не те разбира.
 
Аз съм ползвал услугите на НС1, всъщност, все още ги ползвам. През последният месец вдигнаха цените, уж заради цената на cPanel, и се наложи час от проектите да ги преместя. Иначе, като цяло съм изключително доволен от тях - ако цените те устройват - купувай. Поддръжката е добре, отговарят бързо и не съм имал кой знае какви проблеми.
 
Аз съм ползвал услугите на НС1, всъщност, все още ги ползвам. През последният месец вдигнаха цените, уж заради цената на cPanel, и се наложи час от проектите да ги преместя. Иначе, като цяло съм изключително доволен от тях - ако цените те устройват - купувай. Поддръжката е добре, отговарят бързо и не съм имал кой знае какви проблеми.
Някакво мнение за най-ниския план Евро. Тъй като сайта в началото особено надали ще има много посетители мисля да взема Евро плана докато разработя сайта, а след това има ли възможност да се прехвърля на по - скъп план без да има някакви допълнителни затруднения?
 
Здравей, отново.
Ползвам най-ниския план за един клиент и сравнително лек сайт - наистина сайта е с много малко посещения и сравнително малък - може би 20-30 страници с текстове и картинки. Точно за това мнението ми за този план едва ли ще е много актуално. Иначе абсолютно никакви проблемипрез последните 2-3 години, даже сега погледнах, че не се е налагало и да пиша на съппорта. Смятам, че за сайт, който тепърва тръгва е добре, а и винаги може да се премине на по-висок план, ако сайта порастне с времето.
 
вдигнаха им цената с 20-30%, иначе стават
 
вдигнаха им цената с 20-30%, иначе стават
Не знам какви са били цените преди, но сравних най - евтиния план плюс домейн за една година и излиза общо около 70 лв. ако не се лъжа, докато при другите сайтове цените са около 100 лв. (говоря за най - евтиния план плюс домейн за една година).
 
Не знам какви са били цените преди, но сравних най - евтиния план плюс домейн за една година и излиза общо около 70 лв. ако не се лъжа, докато при другите сайтове цените са около 100 лв. (говоря за най - евтиния план плюс домейн за една година).

Има едно много старо уебмастърско правило - не си дръж домейните там където хостваш

Вземи си домейн от неимчиип ако няма да хостваш с тях или нейм сило ...
 
Най-евтиният план + домейн за една година излиза 57.47 лв. :)
 
Има едно много старо уебмастърско правило - не си дръж домейните там където хостваш

Вземи си домейн от неимчиип ако няма да хостваш с тях или нейм сило ...
Защо не трябва да са от едно и също място и защо точно от тези компании да си купя домейн (може да са малко или много тъпи въпросите ми, но до сега не съм си пускал собствен платен хост. Иначе съм имал достъп до такъв, така че знам горе долу как се процедира натам)
Най-евтиният план + домейн за една година излиза 57.47 лв.
Между най - евтиния план на сайта, който си предоставил и най-евтиния план на сайта, за който питам кой е по - добър и защо?

Едит: до колкото видях единствено неограничения трафик и безплатните ssl сертификати (които не съм сигурен точно за какво служат) са предимство на хоста, който си предложил.
 
Аз отговарям на въпроса има ли по-евтино на "другите сайтове", а не какви са разликите. Съответно сравняваме 83.39 лв на година срещу 57.47 :)
 

Горе