Мнение за VPS от NS1.bg

kostianev

Member
Здравейте, предстои ми да взема VPS от NS1.bg

Някой ползва ли там услуга и доволни ли сте? Има ли някакъв проблем с хоста или всичко е по вода?
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

доскоро бях на друго мнение но след като ми съсипаха сайтовете мога да ти кажа - НЕДЕЙ !!!

Значи сайтовете ми ползваха преди това 3 хостинга техни пакети от евтините и викам айде да мина впс не са ме карали те но имаше разлика 5 лева между общо пакетите и впс-са та викам ще мина... и се почнаха проблемите...
първо местененто искаха сам да го направя.. после сайтовете ми товарели много накараха ме да мина на следващия впс..
и оттохгава не са мирясали сайтовете ми ги няма всеки ден няколко пъти за по 10-15 минути поне
постоянно нещо крашва нещо пада нещо забива ...
не се виждаше от различни градове...

после изведнъж ми изтече и домейна който е за днс-сите на впс-са и им бях платил месец преди това .. ама нещо станал грешка и 5 дена сайтовете ми нямат днсс- си и карат на изпарения !
както и да е случ1айна грешка нали
да но после ТЕ МИ СПРЯХА ГРУПА ОТ 7-8 САЙТА НА ТОЗИ ВПС ЩОТО ПРЕТОВАРВАЛ СЪРВЪРА!!!
ИМАШЕ САЙТОВЕ С ПО 20-30 УНИКАЛНИ! СПРЯХА ГО И НЕ ГО ПУСНАХА ЦЯЛ ДЕН - И ИЗОБЩО НЕ ГИ ПУСНАХА ДОРИ
БЯХ ИЗВЪН ГРАДА И МИ ЗВЪНИ ПРИЯТЕЛ И МИ КАЗВА САЙТОВЕТЕ ГИ НЯМА ВЛЯЗОХ В НЕТ ЗА МАЛКО ПИСАХ ИМ ПИСМО И ИЗЛЯЗОХ ПРИБИРАМ СЕ САЙТОВЕТЕ ВСЕ ОЩЕ ГИ НЯМА пиша им писма ония некакви ми наглеят звъня им по телефона и даже не виках !! чак се гордея че не им крещях оня вика не ми дръжте тоя тон и ми затвори
и ми вика няма да ви пуснем сайтовете
..
ТОВА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ОКОЛО 5 ГОДИНИ ПОНЕ ПОЛЗВАМ ТЕХЕН ХОСТИНГ !!! СМЯТАЙТЕ !
ТАКИВА БОКЛУЦИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ПРОСТО КАТО ТОПХОСТ СЪЩИТЕ ЛАЙНАРИ НАГЛИИИ И НЕ ИМ ДРЕМЕ
ПИТАМ ГО ЩО НЕ М ИРАБОТИ САЙТАЮ
ОНЯ МИ ВИКА ОБАДЕТЕ С ЕНА ДИЗАЙНЕРА СИ - БЕ ГЪРЧАВ КАКЪВ ДИЗАЙНЕР БЕ ПИШОК..
ДЕБА КВИТО СА КЛЬОЦИ СИЧКИТЕ АКО ОТИДА И ГИ ПОДКАРАМ НА ШАМАРИ ШИ ОСЕРАТ ОФИЦА ИМ ЦЕЛИЯ ДЕБА ПАЛЯЧОВЦИТЕ СМОТАНИ ...
СОРИ МА ДОКАТО ПИША И СЕ ИЗНЕРВИХ...
боклуци са не се занимавай с тях !
ЗНАЕШ ЛИ КОЕ Е НАЙ ИНТЕРЕСНОТО ТЕЗИ САЙТОВЕ КОИТО ТОЛКОВА ИМ ПРЕЧЕХА В МОМЕНТА СА НА ХОСТ ПРИ SPACE.BG И ПЛАЩАМ ПО 23 СТОТИНКИ НА ДЕН ПРИ ТЯХ ЗА ВСИЧКИТЕ ОБЩО !!! ПО 23 СТОТИНКИ !!!

не искам да си тровя живота просто и да се разправям с тия боклуци след начина по който ми се държаха аз реших че е най-добре да не си тровя нервите а да им налоложа наказание глоба ! по 83 лева на месец !толкова им плащах за хостинг сега 83 лев аможе да не с амного но не с аи малко !
1 година по 83 лева са си 1000 лева ! е аз има налагам глоба 1000 лева годишно :) догодина ще е 2 000 годишно щото сайтовете все пак се развиват ! та това и имат глоба от мен и да се радват на чистия си офис и на доволни клиенти ! аз немя да си тровя нервите със смотаняци :)
но това за мен са боклуци да се държиш с клиент който ти плаша редовно все едно си енергото всеки месец отделно домейни по 18 лева ... да лапат сега ще духат супата казано меко и нежно !
аз толкова мога ! имат 1000 лева глоба от мен и разбира се възможно най- добрата антиреклама която мога да им предложа
АЗ МОИ САЙТОВЕ ПРИ ТАКВИА БОКЛУЦИ НЯМА ДА ДЪРЖА...
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Евала :) аз също съм имал много истрии с топхост и нс1 ...
..така , че ако искаш да си вземеш ВПС ... мога да ти препоръчам zestservers.com

Има много евтини оферти .. и постоянно пускат промоции :)
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

е къв е тоя vps да забива целия сървър ?!?! нали това му е идеята, да не пречи на другите?
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

е къв е тоя vps да забива целия сървър ?!?! нали това му е идеята, да не пречи на другите?

НЕ МОЖАХА ДА МИ ОБЯСНЯТ - РАЗБИРАШ ЛИ ТРЯБВАЛО С ДИЗАЙНЕРА СИ ДА ГОВОРЯ :)
същите сайтове бяха преди това на хостинг от 10 лева на месец :)
същите сайтове сега са на хостинг от 23 стотинки на месец:)
аз неможах да си обясня как така става ама и те немогат и неискат ..
те немогат да се принизят със простолюдните си клиенти за да им обяснят :)
ние сме прости и не разбираме :)
уж взех впс-са за да съм по доволен а си вкарах автогол хем повече пари хем уйчец ...

сайтовете които ми спряха са без никава промяна на друг хостинг при space.bg
и ги питах има ли нещо проблем товарят ли ми сайтовете нещо да не стане да ми кажат те ми казаха че всичко е ок сайтове ми не товарят !
нямал съм забивания и подобни глупости ... което е нелепо за сайтове от подобен ранг ... както и да е за мен стана по добре 23 стинки на ден ... само незнам тая глоба от 1000 лева като печалба ли да я отчета и трябва ли да и плащам данъци щото си е чиста печалба :) спестени пари
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

В крайна сметка незнам какво да правя. Офертата за VPS е изключително изгодна, знаех си, че крие някакви рискове. Ще изчакам още някой да сподели мнение. Ще съм ви благодарен и за още оферти, но сървъра да е в България. Всичките ми сайтове са насочени за тука, така че не искам сървър извън bg.
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

В крайна сметка незнам какво да правя. Офертата за VPS е изключително изгодна, знаех си, че крие някакви рискове. Ще изчакам още някой да сподели мнение. Ще съм ви благодарен и за още оферти, но сървъра да е в България. Всичките ми сайтове са насочени за тука, така че не искам сървър извън bg.

и аз заради това ги взех щото искам сървър в бг!те пуснаха сървъри в бг преди няколко месеца и викам айде ще се мушна...
аз от хостинг толкова съм си патил че ми е писнало вече...
май решението е всек исайт на отделен хостинг за да нямаш масирани проблеми и ако стане нещо само единия да си изпати !
от това окрупняване само проблемите стават по големи !
аз ще си преместя един поо голям сайт при спейс бг да видим как ще е но вече нямам вяра на никого за нищо просто :)
и аз не искм в чужбина да са ми сайтовете ама може и да си променя мнението скоро ...

В смисъл на теб ако не ти пречи да се държатс тебе все едно си им длъжен ползвай ги, на мен ми е платен при тях хоста за още месец два и от седмица насам съм нямал проблеми... ако ти се рискува пробвай, но аз се отказвам тотално от тях
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Ако трябва да съм честен, преди време бях поставен пред същата дилема, дали да не ползвам услугите на НС1.бг, но след кратко допитване до мой познати се оказа, че тая изгодна оферта, става повече от неизгодна :)

В момента ползвам услугите на Delta.bg и съм страшно доволен имайки предвид, че получавам ресурси които при други са над 50 лв, а там само 20 лв. на месец. Ако искаш разгледай им офертите.
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

В момента ползвам услугите на Delta.bg и съм страшно доволен имайки предвид, че получавам ресурси които при други са над 50 лв, а там само 20 лв. на месец. Ако искаш разгледай им офертите.
В момента няколко мой приятели им ползват услугите и гледам, че са доволни от тях. Знам и човека, зад фирмата и мога с ръка на сърцето да кажа, е това е добра оферта. ;)
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Ясно, само където май към Delta.bg няма CPanel и WHM или греша?
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Ясно, само където май към Delta.bg няма CPanel и WHM или греша?
Пусни им запитване, все пак съпорта им е една от положителните черти. ;) Успехи с тях, и може да шернеш тук как са....клиентското мнение е винаги добре дошло.
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Ясно, само където май към Delta.bg няма CPanel и WHM или греша?

Здравей kostianev,
предлагаме cpanel цената му е 20 лева/месец /Освен него предлагаме и virtualmin който е безплатен/ . Също така при нужда ще ти помогнем с прехвърляне на сайтове и други линукс специфични задачи. Ако имаш интерес свържи се чрез формата ни за контакт или на оффис @ делта . бг
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Днес взех офертата на Delta.bg за VPS One. Ще тествам и ще наблюдавам нещата, след което ще споделя и мнение. Периодични ще ъпдейтвам темата, надявам се услугите на Delta.bg да са в очакванията ми :) Освен това хванах и промоцията за Март плащаш 2 месеца, получаваш 3!
 
От: Мнение за VPS от NS1.bg

Пусни им запитване, все пак съпорта им е една от положителните черти. ;) Успехи с тях, и може да шернеш тук как са....клиентското мнение е винаги добре дошло.

В момента и аз ползвам техните услуги. Съпорта им е на ниво, ще ти помогнат хората ако нещо не разбираш ще го направят. Два дена с тях тестваме разни кодеци за видео споделяне. Доволен съм от Delta.bg
 

Горе