Мнения за Форум...

какво според вас е добре да се промени по форума... от сорта кое би било излишно и кое не?
Отговорено August 19

Моля, влезте или се регистрирайте (регистрацията отнема няколко секунди) , за да можете да видите изображението. /index.php?/gallery/image/5-nyakde-iz-yoniysko-more/" data-unique="nzdpklk34" src="http://allsof7.com/forum/uploads/mo...2629.jpg.2c8af9b8c32f58a8e6716894e312f5f7.jpg" alt="large.20160615_112629.jpg">
Търкай сичко, брат.
Даже не се аби да си прайш скрийншотове за поколенията.
 
Търкай сичко, брат.
Даже не се аби да си прайш скрийншотове за поколенията.

Няма да те послуша автора на темата, най-много и на теб да ти каже, че се изказваш неподготвен. Той иска да го похвалят, че използва крадена тема за форума си, а също така и за това, че е решил да бъде конкуренция на калдата.
 
Няма да те послуша автора на темата, най-много и на теб да ти каже, че се изказваш неподготвен. Той иска да го похвалят, че използва крадена тема за форума си, а също така и за това, че е решил да бъде конкуренция на калдата.

крадена тема? нека да не си играем на крадени и не крадени и вие гледате крадени филми от замунда. Щом има начин да го използвам го правя. Не искам да се повтарям но май ще се наложи, че форума все пак не печели нищо това означава че няма как да сложа нещо което е платено толкова ли е трудно за разбиране бе хора. Публикувах темата да се кажат мнение относно дали категориите и темите които са във форума отговарят или не на дадената тематика (да повечето ще кажат трийй всичко, умните ще кажат това и това според мен не трябва да е във форум, защото идеята на форума е еди каква си..) а вие го обърнахте на крадени и не крадени системи (изкарахте ме баси и пирата :D ) бас ловя че на половината "Разбирачи" операционните системи не са им платени, но знаят само да лаят!!!! оставете го това със тия НУЛЕД ВЕРСИИ явно някои хора имат фобия като чуят подобно нещо. аз съм автора, аз избирам как да изглежда форума и със каква система да бъде...

Не чакам похвали а обяснение защо трябва да изтрия дадена тема от форума?
 
Не чакам похвали а обяснение защо трябва да изтрия дадена тема от форума?

Ами получаваш обяснение - защото форума ти е краден.
 
Банко трий му акаунта или поне смени датата на регистрация, че голям резил...
 
И как разбра че е краден ? покажи ми същият форум ? дай линк? дай обяснения... ? или само можеш да кажеш е е НУЛЕД версия и че това достатъчно
 
НУЛЕД версия = краден форум.

Вече ти казаха - има безброй безплатни и хубави варианти. Примерно, едни от най-добрите, качествени форуми са правени на phpbb3. Това, че ти не можеш да работиш с тази система и не можеш да се възползваш от нейните възможности си е твой проблем.

Искаш да правиш бизнес, да печелиш пари, но нямаш пари, които да вложиш в начинанието? Тогава отивай да работиш, като изкараш пари - тогава ще правиш бизнес.
 
IPS community е супер система за форуми,блогове и прочие .....NULLED - какво значи това - значи че не искаме да даваме 150-200 долара и си я ползваме хакната..

Също искам да вметна ако phpbb3 беше толкова качествена и хубава щеше да струва 200 долара ..... пък тя - безплатна.
 
Последно редактирано:
А ти ако ми кажеш как да си проверя операционната система, дали е платена ще си изтрия всички мнения в темата.
 
раздела е всеобхватен - пише Offtopic. Давай сега да предадем на темата малко смисъл. Думай как да си проверя операционната система.
 
раздела е всеобхватен - пише Offtopic. Давай сега да предадем на темата малко смисъл. Думай как да си проверя операционната система.
Да така е но тази тема е конкретна за форумни системи а не как да си оправя операционната система или как да си проверя операционната система ето ТуК ще намериш отговора на твоя въпрос.... стига спами излишно темата!!!
 
Този линк, който си ми пратил е за Windows, не важи за мен. Дай друг? Темата е да дадем мнение за форума, който си инсталирал. За сега не отркривам нито раздел в твоя тъй наречен форум, нито информация как да си проверя операционната система дали е платена.
 
Този линк, който си ми пратил е за Windows, не важи за мен. Дай друг? Темата е да дадем мнение за форума, който си инсталирал. За сега не отркривам нито раздел в твоя тъй наречен форум, нито информация как да си проверя операционната система дали е платена.

Казах ти стига спами!!!! пусни тема и дай лик към нея а що се отнася до моя форум ето Тук избираш и създаваш тема!!! ако не знаеш коя ти е операционната система просто питай този които ти е инсталирал!!! защото най вероятно ти смият няма да знаеш как да го направиш това нещо.
 
Казах ти стига спами!!!! пусни тема и дай лик към нея а що се отнася до моя форум ето Тук избираш и създаваш тема!!! ако не знаеш коя ти е операционната система просто питай този които ти е инсталирал!!! защото най вероятно ти смият няма да знаеш как да го направиш това нещо.
ужаст, разкрит съм :D Прав си, лаптопа си идва фабрично с инсталирана OS. Не е нужно да я инсталирам аз.
 
хехехех :D стига че се смя със глас, предполагам че и ти го правиш по същият начин!!!! казах ти пускай тема и чакай отговори стига спами моляте!!!
 
хехехех :D стига че се смя със глас, предполагам че и ти го правиш по същият начин!!!! казах ти пускай тема и чакай отговори стига спами моляте!!!
Силно се съмнявам, че някой от твоите потребители ще може да ми отговори на въпроса. Ще си остана с чакането и недай си Боже някой да отоговори, ще се смея с глас :D
 
Също искам да вметна ако phpbb3 беше толкова качествена и хубава щеше да струва 200 долара ..... пък тя - безплатна.
Има огромно количество софтуер с отворен код. Linux, Unix, Android, наложили са се за определени приложения. Няма на света нищо, което е супер универсално. Има едно сайтче github за да не изброявам приложения. С малко труд могат да се направят чудеса. Обаче най-лесно да дадеш едни $200 и да си спокоен, че всичко ще е напред. Същото е и с темите.
Плащането на темата или софтуера си е твое задължение. Програмистите/Дизайнерите също сме хора и ние деца храним, ама 'ко мое се крадне от да не. И да ако ме питаш, аз плащам за софтуер, филми от замунда гледам 1 път на 3 месеца, предпочитам да отида на кино и да си платя.

ПП Я ми кажи ОС на телефона ти (90% си със смарт). Там си я получил безплатно нали. Всъшност си я платил няколко пъти реалната цена.
 
Има огромно количество софтуер с отворен код. Linux, Unix, Android, наложили са се за определени приложения. Няма на света нищо, което е супер универсално. Има едно сайтче github за да не изброявам приложения. С малко труд могат да се направят чудеса. Обаче най-лесно да дадеш едни $200 и да си спокоен, че всичко ще е напред. Същото е и с темите.
Плащането на темата или софтуера си е твое задължение. Програмистите/Дизайнерите също сме хора и ние деца храним, ама 'ко мое се крадне от да не. И да ако ме питаш, аз плащам за софтуер, филми от замунда гледам 1 път на 3 месеца, предпочитам да отида на кино и да си платя.

ПП Я ми кажи ОС на телефона ти (90% си със смарт). Там си я получил безплатно нали. Всъшност си я платил няколко пъти реалната цена.


Здрасти благодаря за мнението!! както казах когато нещо започне да вади пари в случая форума, или сайта когато стане напълно готов!!! Тогава бих извадил тия 200$ и бих си плати, но при положение че нямаш приходи от него, но си се спрял на определена форумна система в случаят както е при мен на IPS community просто за мен във момента това е една от най добрата система за форуми.
 

Горе