Мнения за Форум...

както казах когато нещо започне да вади пари в случая форума, или сайта когато стане напълно готов!!! Тогава бих извадил тия 200$ и бих си плати
Значи ли това, че ако речеш да правиш таксиметров бизнес, първо ще си откраднеш кола, и чак като напечелиш, ще си купиш?
Ами ако решиш да произвеждаш стомана - завод ли ще откраднеш?
 
Значи ли това, че ако речеш да правиш таксиметров бизнес, първо ще си откраднеш кола, и чак като напечелиш, ще си купиш?
Ами ако решиш да произвеждаш стомана - завод ли ще откраднеш?

Мъ р'зира се! Като всички долни комуняги. Окрадеш мандрата, вземеш имотите на чорбаджийите, национализираш, пратиш ги в затвора хорат и хоп - ставаш бизнесмен :D
 
Мъ р'зира се! Като всички долни комуняги. Окрадеш мандрата, вземеш имотите на чорбаджийите, национализираш, пратиш ги в затвора хорат и хоп - ставаш бизнесмен :D
Не е така както го описа. След "пратиш ги в затвора хората" трябваше да добавиш: "оставяш откраднатото 45 години да е ничие, след което променяш така правилата, че хоп дечицата ти - ".
И тук е основният въпрос - как едно общество да се отърве от мента бизнесмените от описания вид??? Аз колкото и да съм мислил нищо не съм измислил в това направление.
 

Горе