Мнения за новите ни визитни картички?

advaworx

Active Member
Здравейте колеги,
както знаете правим изцяло нов брандинг на Зийлот Дизайнс. В новия сайт ще има много нови услуги, готови пакети и т.н.

Всичко това е съчетано и с нови визитни картички и А4 бланки. Какво мислите за тях? - Идеята е всеки, който работи в Зийлот Дизайнс да си има комплект такива визитки с поста, който заема. :)

CEO
Lead programmer
/ / / / Дай Боже, в скоро време ще имаме нужда и от качествен дизайнер.

wizitna-kartichka-zealotdesigns.jpg
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

И на мен ми харесват, само не ми харесва липсата на телефон.
За мен това прави визитката ненужна.
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Много добре са направени! :)
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Мааааалко ако е по тъмно синьто като, че ли ще е по добре
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Да, вярно трябва телефон да добавя и евентуално скайп. И цвета малко ще до направя по-наситен.

Благодаря.
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

харесват ми
 
Последно редактирано:
От: Мнения за новите ни визитни картички?

zealotdesigns-business-card.jpg


Сложих телефонче както казахте и ги наситих синьото с една-две идеи. Тея дни ще ги пусна за печат : )) За Скайп.. много претрупано става, а и на сайта ще го има. Благодаря много за съветите!
 
Последно редактирано:
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Страхотни са, браво! Няма смисъл от чертата в телефона, пич! Принципно се ползва варианта с +359 или 00359....
Относно подредбата
Име
Длъжност

Фирма
Адрес (ако има)
Телефон
Мейл
Сайт

Така знам аз, но ти си творец и можеш да правиш, каквото ти харесва :)
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Браво много радват :beer:
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Добро изпълнение определено и на мен ми допада!
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Харесва ми като цяло дизайна. Това над което трябва да работиш обаче е информацията във визитката. Все пак това е и целта на самата визитка - бърз начин за предоставяне на информация за контакти. Според мен също текста трябва да го подредиш - отгоре име и отдолу длъжност, все пак имай предвид, че както спомена дизайна ще се използва и от други хора с други длъжности и имена, които може да не паснат на мястото, което си оставил в момента. Другото, което забелязвам е, че текста не е подравнен. Подравни го в дясно и му остави разстояние колкото на QR кода. Също може да пробваш да преместиш текста надолу, понеже там извивката малко ще ти пречи. Друга идея е отгоре да оставиш името с уголемен шрифт (може би на 2 реда), отдолу длъжността и надолу да преместиш информацията.
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

ZEALOT DISAGHS - е името което се кутира в търсачките, по отделно двете думи не носят информация - трябва да се набива в очите като равномерен шрифт. Другата информация е необходимост. Равномерно с надписа, ако има и фирмена идентичност.......добре..
 
От: Мнения за новите ни визитни картички?

Много ми допадат, както и останалите ти проекти
 

Горе