Мнения за сайта millionsbg.com и форума

horne

Member
Един от моите проекти millionsbg.com :)
Приемам мнения и критики .

ПС: Хвърлете 1 око на форума ;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Аз смятам, че на сайт на сериозна тематика като този (финанси, застраховане и т.н.), не му отива форум с точки.
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

да съгласен съм донякъде с теб, но мисля че това е начин да привлека като за начало трафик
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

От форум с точки като за начало можеш да привлечеш само тинейджъри, които въобще няма да имат интерес от финанси :D А пък ако искаш сериозни хора да посещават сайта ти, трябва и сериозно отношение, а при наличието на лигави тинейджъри спамещи за точки това трудно ще стане :) Просто моето мнение. Ако искаш да си сериозен прави сериозно нещата :) Просто си постави целите на масата и погледни дали това е точният път към тези цели :) И ако смяташ, че отговорът е "Да" пак ще ти пожелая успех и късмет :)
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Сайта е добър! Само трябва редовно да пишете статии. За форума се присъединявам към мненията на останалите.
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Ок, разбирам проблема с форума , но моля Ви дайте съвет как да разработя форума :| , нямам си на идея , не съм се занимавал с форуми .?
Благодаря Ви на всички за мненията !
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

За да ти тръфне форума първо трябва да си изясниш тематиката на сайта. В началото новини, форекси, финанси, застраховане, акато отидеш във форума нещо не се виждат такива раздели. Ако някой е дошъл в сайта ти по темите от първа страница, очаква като иде във форума да намери теми със същото съдържание, а при теб какво - два раздела за реклама, един за СЕО, един за компютри, някакви за блогове и такива едни безинтересни неща. Не че са съвсем безинтересни, ама който се интересува от такива работи вече си е намерил форума. Според мен има пълна неадекватност между разделите на форума и темите от другата част на сайта. Смяташ ли, че който де интересува от форекс ще започне да пита нещо за СЕО или за това как се прави блог?
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

да това разминаване се получава понеже реших да привлека аудиторията на сайтове с точки, но мисля че нещата си отиват към промяна hmmm....
просто ме е страх че ако махна тея глупости форума ще седи пуст forever ...
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

мисля да оставя да видя какви резултати ще покаже 4-5 дена и след това да взема решение ? Вие как мислите ?
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

За 4-5 дена какви резултати да видиш. Не мисля, че 4-5 дена са достатъчно време за видиш ясни резултати. И все пак ти си знаеш с каква аудитория целиш да работиш :) Може би си прав, че ще стои пуст отначало, но почне ли да получава трафик сайта, форумът със сигурност ще се понапълни лека полека, но това само ако има адекватни на тематиката на сайта категории и под форуми :) Ако сайта е един, а форума съвсем друг ще има голям отлив на единия тип аудитория и според мен няма да е на тинейджърската :D Трябва още преди да си създал сайта да си изнаснил целевата аудитория. При теб това го няма и виждаш какви проблеми поражда :) И накрая да не стане от нещо нищо :)
Моето мнение е следното: Ако наистина искаш да набереш сериозна аудитория от сериозно заинтересовани хора в нишата на сайта ти, трябва да оправиш и форума да е подходящ за тази аудитория. Да ще бъде по-трудно, да ще отнеме малко повече време, но пък ще си заслужава повече според мен. Ако наистина си навътре в темата за финансите мисля, че целите ти не трябва да бъдат да се приравняваш със сайтовете за точки. Много хора са минали по този път и със сайтове за точки нищо не са постигнали освен камари със спам в кутиите си и във форумите си :D

Но аз не съм нито експерт нито нищо, това е моето мнение просто :) Ти си знаеш най-добре. 5 човека да питаш може да чуеш 5 различни мнения така, че... Прави си изродите :D
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Благодаря, тези дни ще взема твърдо решение !
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Моля дайте мнение за новия дизайн , по - добре ли е от първия ?
 
От: Мнения за сайта millionsbg.com и форума

Много по-добре е, но кога ще разбереш, че е В ПЪТИ по-добре да направиш тясно специализиран блог, например за банки, финанси и т.н., както беше започнал. Така вбъдеще, ако се развие, ще можеш да взимаш много по-добри пари от реклама, линкове и т.н., благодарение, на таргетирания трафик.

Пишеш за професии, банки, кредити и изведнъж "Тя иска да я гушкаш". Несериозна работа.
 

Горе