Мнения съвети и препоръки

Предполагам, че няма нужда да пиша ... ами нов съм във форума :roll: :oops:. Реших да видя за какво става въпрос със тези блогове, сайтове и т.н. Като за начало, нищо сериозно, просто разглеждам функцийте на блогъра, как се субмитва по директори и в търсачки, така че ако утре ми хрумне някоя гениална идея, с която да изкарам 1-2 млн., да знам как я да я осъществя. Та по същество направих си блог пресен, пресен. Идеята ми не е нищо особено искам да преработвам водещите новини и да ги правя по-забавни, за да ги поднасям по по-интересен начин на читателя и да се откроявам (може би) поне малко. Интересувам се от вашето мнение като цяло за идеята, домейна и изключително бедното съдържание, което се дължи на факта, че блогът е много млад, както вече казах. '
П.С. С чисто информативна цел ме интересува ако си смениш ип-то (прокси и т.н) и започнеш да си цъкаш умерено по рекламите, гоогле сърдят ли се или даже не разбират?
 
Здравеи и добре дошъл при нас :) Относно идеята за блога ако си сериозен ще се получи добре :)

За кликането по адовете не го први рано или късо ще те хванат и ще те баннат. Така не се прави бизнес онлайн
 

Горе