Много евтини домейни при hostingdude.com?

От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

сигурно за първата година ...
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Намерих един сайт в който домейните са много евтини..

.com - $1.99
.net - $1.99
.biz - $1.99
.org - $1.99
.us - $1.99
.name - $1.99 :shock:
.mobi - $1.99 :shock:
.info - $1.99

Дали наистина цената е такава?
Нямаше да е зле да дадеш линк, за да можем да преценим.
Иначе съм почти сигурен, че това е месечна цена.
 
Re: От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Нямаше да е зле да дадеш линк, за да можем да преценим.
Иначе съм почти сигурен, че това е месечна цена.
Ъ! Ти заглавието на темата не можеш ли да го прочетеш или просто те мързи да маркираш 10 буквички?
По темата - силно ме съмнява да имат подобни промоции. Като го гледам тоя сайт ми се струва, че е някакъв скам.
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Не е сКам хора, наполедък почнаха някои глупендери да пишат цените на месец, както виждате се получава някакъв странно малумен линкбайт.


едит: фиксед
 
Последно редактирано:
Не е спам, а скам. И да - прехвърлят те към някакъв реселърски акаунт в който цените нямат нищо общо с обявените.
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Айде тоя дребния измамник, че му забравих името, дето е създал темата, нека да даде сайта да видиш, че цените са за 1 месец, не е никакъв скам. Чист маркетинг трик + идея за странен линкбайт.
 
Не оспорвам факта, че е измама :) И сайта го има в заглавието на темата, но на въпросния сайт има следното:
Domain Name Registration Pricing -- One Full Year!
и
only $1.99 year
И в сайта наистина се твърди, че такава е цената на домейн за година, но не така седят нещата когато се опиташ да поръчаш.
Бягайте на далеч, домейна ви няма да излезе по-евтино.
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Е, заглавието го видях преди 30 секунди. А за домейна - тези тук наистина са скамерчета, но доста компании започнаха да излагат цените за месец, което пак създава едни подобни въпроси и питанки из форумите - nortrant беше питал за едни регистрари немски преди време, които излагаха цените за месец.
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

ха ха и аз точно това си мислех в първия момент че е за месец, кой ще ти даде за година за 1,99 долара
 
От: Много евтини домейни при hostingdude.com?

Това е реселър на GoDaddy (Wild West Domains). Значи услугата е същата, каквато предоставят GoDaddy (вж. NoDaddy.com за подробности).
 

Горе