Много импресии ,малко кликове

Може да получиш 0.10$ за 5 клика, но може да получиш и 5.00$, сайта ми е нов и ползвам адсенс от около 2 седмици, имах 5 клика до преди ден и 0.01$ в сметката ми в гугъл, в момента имам 14 клика и 2.91$ в сметката си.
Сложи някаф различен цвят на рекламите, за да могат да бъдат забелязвани по-добре, но гледай да изглеждат добре... примерно аз в моя сайт съм сложил фона на рекламите да е маслено зелен, фона на сайта е тъмен. Така хората обръщат повече внимание на рекламите и следователно има по-голяма вероятност да харесат някоя и да кликнат на нея :).
Късмет на теб и на мен :).
 
и реклама най отгоре едно прителче сподели че на неговия сайт които прави $100 от бг трафик на месец на големите реклами горе имал по 3-4 клика за месеца пробваи правоъгълницие в текста
 
georgimateev каза:
Причината обикновено е грозен уебсайт с неинтуитивен интерфейс и аматьорско позициониране на рекламните карета.
Прав си след като някой влезе в сайта и не намира нищо интересно бие Х-а
 
georgimateev каза:
Причината обикновено е грозен уебсайт с неинтуитивен интерфейс и аматьорско позициониране на рекламните карета.
ю

Уби човека с един шут 8) но си прав! Относно цвета на текстовите карета, най-добре да е същия, като на сайта ;)
 

Горе