Много ли дразни директен login page?

От: Много ли дразни директен login page?

Само да кажа че това не е законно и не е почтенно да искаш пари за нещо което си го свалил фрии... с няколко сърча могат да се намерят тези скриптове просто не би трябвало да искаш пари за нещо което не е твое.. нямаш resale rights и там др.

ако трябва да обсъждаме темата, може да позадълбаем още малко

Операционната система и софтуера на компютъра ти, от който си направил сайта си в подписа легален ли е?

Ако е пиратски, може да подискутираме законноста и почтенността

Ако си го купил, имаш право да съдиш хората с Божието разрешение
 
От: Много ли дразни директен login page?

Моля ви се да не влизаме пак в задълбочени размисли и страсти, говорим за сайта..

Нищо не е незаконно няма нито един файл който да се хоства в сървъра а това ще рече, че няма нищо общо с предявена или не противозаконна дейност.

Това, че искам пари за информацията която предлагам пак не е незаконна, мога да искам пари и за чорапите ми от вчера..

Да купих информацията и не смятам да съдя някого защото ми е предложил информация и аз съм я купил. Дори съдържанието да е незаконно отговорноста дали да го употребя или не си е мое.

А за морални ценности да не говорим, 40% от потребителите даже са с нелицензиран Windows обаче като видят нещо което не им оттърва хващат се в обяснения...

Sammy без лоши чувства, ако ти предлагах целия сайт безплатно щеше ли да се оплакваш?

radev не разбрах за кой сайт става въпрос (то този пост изобщо не е за мен май) :)
 
От: Много ли дразни директен login page?

Ами ако ползвам Линукс? Става въпрос че все едно да продаваш пиратска версия на уиндоус или да продавам линукс ... съгласен съм че се влага труд но просто има толкова безплатни алтернативи с хиляди скрипта едвали ще ти провърви макар и $10 да не са много... просто един малък сърч в гугъл "nulled scripts" "software patch, crack, serial" има начини...

Успех!
 
От: Много ли дразни директен login page?

радвам се че "вади някоя стотинка"
 
От: Много ли дразни директен login page?

Точно за това не съм направил такъв вид сайт за българи, защото манталитета на някои сънародници е скапана работа. Ако предпочиташ да си намериш сам търси, но ако мислиш, че времето е пари а парите не са време плащай за да вземеш наготово..

Морала е средство за оправдание, всичко е бизнес, търсене и предлагане тъй че никой да не се осмели да ме съди....!!

Казах ти мога да си продам чорапите ако има кой да купи!
 
От: Много ли дразни директен login page?

Точно за това не съм направил такъв вид сайт за българи, защото манталитета на някои сънародници е скапана работа. Ако предпочиташ да си намериш сам търси, но ако мислиш, че времето е пари а парите не са време плащай за да вземеш наготово..

Морала е средство за оправдание, всичко е бизнес, търсене и предлагане тъй че никой да не се осмели да ме съди....!!

Казах ти мога да си продам чорапите ако има кой да купи!

Не са само българите, ако знаеш чужденците как само си падат по авантата... Имам контакти с чужденци, за които да дадат 150$ за учебник по моята специалност ми не е им е никакъв проблем. Обаче като им го дам на pdf как им светят очичките ;) И с други неща така...
 
От: Много ли дразни директен login page?

еми то в края на краищата по добре си купи направо скрипта книгата или там каквото е ... предстаави си че търся нещо и видя твоя сайт ама аз знам ли дали го има... съгласен съм да давам по 20$ на месец но като кажа трябва ми тази програма ти да ми даваш линк или да я пращаш или както си искаш а аз така гледам последните 10 продукта ... еми знам ли дали това което търся ще го има в твоя блог...
 

Горе