Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Fozzy

Well-Known Member
Мерна ми се наскоро едно много полезно инструментче за намиране на ТАРГЕТИРАНИ dofollow блогове.

Влизате тук, въвеждате ключовата дума, за която искате блогове и събмитвате. До няколко минути на пощата ви пращат екселска таблица съдържаща dofollow блогове с търсената от вас ключова дума.

За сайтове на английски изкарва доста добри попадения. За български сайтове, не препоръчвам - или не отговарят на търсенето или изкарва чуждоезични блогове.
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Много готин тоол.За CARS излезнаха 5к блога.А по какви критерии се подреждат блоговете в ексел таблицата или е на случаен принцип


+реп:)
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

На случаен принцип са. Има няколко допълнителни колони, по които можеш да си ги подредиш - ПР, do follow/no follow, commercial luv, keyword luv (тея последните две цепят мрака)
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Мда.Няма кой да погледне ''У ДЕСНО'' на ексела:).
На случаен принцип са. Има няколко допълнителни колони, по които можеш да си ги подредиш - ПР, do follow/no follow, commercial luv, keyword luv (тея последните две цепят мрака)
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Това работи ли за български блогове? Някой пробвал ли го е
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Както казах в първият пост:

За български сайтове, не препоръчвам - или не отговарят на търсенето или изкарва чуждоезични блогове.
 
От: Много полезен инструмент - doFollow Blogs

Блгодаря ! Имам сайтове на чужди езици и ми върши упер работа!
 

Горе