Много полезен SEO трик за Blogger

Еееее , благодаря ти много , това с лявата и дясната страна не го знаех , много полезно , наистина :D А , ще ми кажеш ли как да видя какъв трафик имаш към блога ти ? :)
 
Еми повечето трафик идва от блог директориите и линк партьорите, както и други директории за сайтове. Всички които съм аднал на някой блог ми дават трафик и аз от своя страна им давам от моя, след като дойдат от някъде (вече споменах от къде). И не след много време стваш част от пазара или казано на друг език ставаш връзка между сходни блоггове и директории, както и добри позиции по някои търсачки. :)
 
Не , не :) Исках само да видя как ти се движи трафика за толкова постове и около дните , които си постнал :)
 
А ако линковете са отляво е , преди съдържанието, е задължително да са пълни с ключови думи.
 
Да, така е. freelancer_bg е прав. Това е и за другите линкове за дясната страна - по-добре ще е да носят думичка в линка си.

Станимир каза:
Не , не :) Исках само да видя как ти се движи трафика за толкова постове и около дните , които си постнал :)

Бате, сори но немога да разбера какво ме питаш? Ще ми го напишеш ли пак? Всичко най най.
 
А да попитам как става този номер с заглавие първо на английски и после на БГ. Ами нали остава английското заглавие и ключовите думи някак си бягат те трябва да са на БГ нали.

Или аз съм тъп или нещо не схванах ще обясните ли по подробно моля Ви. :cry:
 
crashbg каза:
А да попитам как става този номер с заглавие първо на английски и после на БГ. Ами нали остава английското заглавие и ключовите думи някак си бягат те трябва да са на БГ нали.

Или аз съм тъп или нещо не схванах ще обясните ли по подробно моля Ви. :cry:
Ами има ключови думи които са универсални и за бг и за англииски
Software , Hardware , WIndows , Mac , APple , Iphone и тн.
За това , а и ако са на английски може да захлебиш някакъв американски или английски трафик по случайност ;)
 
Да това е истина, но ако хванеш такъв трафик (международен) ще трябва да помислиш как да конвертираш и него. А именно да си имаш и английска версия или такава секция. Ако това се случи аз лично бих направил огледален блог на основния. :wink:
 

Горе