Много сесии с един browser

D.Ivanov

Well-Known Member
Здравейте,

Имам следният въпрос: Възможно ли е с Google Chrome да вляза да кажем в 10 фейсбук профила от един browser. Пробвал съм с incognito mode и става да вляза в 2 профила, но като отворя още един инкогнито прозорец почват да се мешат профилите.
Предполагам, че става с превключване между различни гугъл акаунти, но на мен ми трябва просто да си отворя 10 различни прозореца (chrome) понеже работи най-бързо за мен с по 10 таба да кажем и всеки прозорец да си е самостоятелен в отделен акаунт във фейсбук или twitter или която и да е друга социална мрежа.

Сега ползвам 4 браузъра различни за тази цел, но е мъка общо взето, та затова търся решение по друг начин. Предполагам има някой extension, но аз просто не мога да намеря.

Ще съм благодарен, ако някой помогне.
 
От: Много сесии с един browser

За Гугъл акаунти става - просто си добавяш още един профил и той те пита.
За другите не мисля. По простата причина че сесята и кукитата са свързани с браузера, а гугъл няма да се занимава с другите компании.
Т.Е. една сесия - едино куки.
 
Пробвай с този аддон: https://chrome.google.com/webstore/detail/multilogin/nccllfnllopfpcbjdgjdlfmomnfgnnbk?hl=en

Имай предвид, че основното от което се оплакват потребителите е, че не се помнят паролите при затваряне на браузъра. Т.е. не оставаш логнат в профила. Нещо с което си свикнал при инкогнито ;)
 
От: Много сесии с един browser

За хрома не знам, но лисицата си има profile manager и можеш да си правиш мулти акаунти там.
 
От: Re: Много сесии с един browser

Пробвай с този аддон: https://chrome.google.com/webstore/detail/multilogin/nccllfnllopfpcbjdgjdlfmomnfgnnbk?hl=en

Имай предвид, че основното от което се оплакват потребителите е, че не се помнят паролите при затваряне на браузъра. Т.е. не оставаш логнат в профила. Нещо с което си свикнал при инкогнито ;)

You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again. :)

Аз попаднах на този екстеншън, но сега като ми го прати и ти го погледнах пак и разбрах как може да стане схемата и стана. Просто отварям 10 браузъра и във всеки отварям по един такъв таб и готово :)

Мерси много!
 

Горе