Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

testkiwi

Well-Known Member
Колеги, я стига бизнес, малко лични драми са. Трябва да купя цвете си мисля аз - ама няма да стане с роза, трябва да купя любимото и цвете - лале. Е къде да го търся тва лале бре, няма лалета сега...

Някакви идеи? Лалета дали има някъде, аз днес минах да видя - нема викат.

Лоша работа :(
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ако дамата е с чувство за хумор можеш да и подариш луковици на лалета, саксия и някакво хубаво вино и ще и кажеш да ги засадите. Чиста работа 8)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ходи утре заранта на борсата за цветя Димитър Петков (Симеон и димитър петков)
Пазари се като за последно :lol:
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Подари и руско лале, if you know what I mean ;)

Ако неще, сменяй дамата.
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ма ти си жив загазил бре! :0 Значи направо я заведи в Холндия страната на лалетата и ще й задоволиш всички капризи.


ПС а бе авторе нещо у теб или у мен е сбъркано, какви лалета 2013 година ще се подаряват, за майфоните не е ли чувала!?
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ма ти си жив загазил бре! :0 Значи направо я заведи в Холндия страната на лалетата и ще й задоволиш всички капризи.


ПС а бе авторе нещо у теб или у мен е сбъркано, какви лалета 2013 година ще се подаряват, за майфоните не е ли чувала!?

ааа не, айфон подарих на една друга :( дълга история.

На въпросното момиче, което е голямата ми любов явно, искам да и подаря лале, защото с нея бяхме преди 5 години заедно и тогава ми каза един път, че любимите и цветя са лалета. Аз съм като слон и помня, много съм доуен... Ако и намеря лале ще значи много повече от некъв умрял хайфон дето е най-простото нещо на света да се купи. Виж, лале си е мъкаа. Ще го оцени и няма да ми се сърди повече много.

Тва е положението.
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

ааа не, айфон подарих на една друга :( дълга история.

На въпросното момиче, което е голямата ми любов явно, искам да и подаря лале, защото с нея бяхме преди 5 години заедно и тогава ми каза един път, че любимите и цветя са лалета. Аз съм като слон и помня, много съм доуен... Ако и намеря лале ще значи много повече от некъв умрял хайфон дето е най-простото нещо на света да се купи. Виж, лале си е мъкаа. Ще го оцени и няма да ми се сърди повече много.

Тва е положението.

Тука ми текна една сълза
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ами какво да те правим сега. Загазил си лука май :p туй миче мандикюр, прически, топиране, лак на нокти, котка ако щеш не иска ли? Значи виждам те след 5 месеца да търсиш ретривър на 3 седмици, че били много сладки, като са малки. Минаваш метър, че лятото свършва и няма да търсиш пари за ДВАМА за море. :)
Ей шегувам се, върви купувай една кофа лалета и кажи на кой ъгъл ще е срещата да та снимаме :D
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Тука ми текна една сълза

Сантименталност ли усещам, ах това чуФство колко рядко се среща сега. :p
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

мандикюр, прически, топиране, лак на нокти, котка ако щеш не иска ли? Значи виждам те след 5 месеца да търсиш ретривър на 3 седмици, че били много сладки, като са малки. Минаваш метър, че лятото свършва и няма да турсиш пари за ДВАМА за море. :)
Ей шегувам се, върви купувай една кофа лалета и кажи на кой ъгъл ще е срещата да та снимаме :D

нема бе, тя е голям пич и не я вълнуват подобни простотии като скъпи неща, нали ви казвам - преди 5 години бях гол като пушка и все тая, тя се влюби в мен, тогава имах супер кошница за кола и никакви пари практически и въпреки тва дори като нямах пари за да я водя някъде си висяхме пред блока и в първата ми кола и си говорихме до сутринта... еех какви спомени, пък утре и да съм милиардер пак все тая - няма да е с мен заради пари, което не може да се каже за никоя едновременно след, но и пак преди нея.

Намерих един магазин с онлайн магазин в който има някъв букет в наличност с лалета, утре ще го видя. Мисля че може да има, щото се ъпдейтва явно - някои са в наличност, а друг не.
 
Я виж, колегата spybg държеше този сайт: http://flo.bg/
Питай го дали не може да ти измисли нещо...

Сантименталните подаръци са 100 пъти по-добри от айфони майфони и всяки други джанджурий..
Подкрепям те изцяло! И успех! ;)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Щом си намерил онлайн магазин за лалета, това е добре. Помагаш и на предприемачите, в какъвто форум си ти. Обади ми се да намерим куче с панделка след време. :) и една игла с конец, да ти зашием джебовете, че те чакат дълги години арашлък. С две думи всички започваме с отглеждане на едно кротко агънце и след време, то става вълк, дето ни пие кръчицата. :)
 
От: Re: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

и всяки други джанджурий...

ма точно джунджуриите ги привличат, като риба стръв. :lol:
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Може да и подариш и друго цвете с зелено (ако ме разбираш както имам предвид) послание в него :)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

След пет години да се чудя от де да и купя цвете?
Уж съм малко поет, ама ми се види странно !
Ми отиди до Холандия, страната на лалетата и я питай точно къф модел да и земеш...

За баровеца няма пречки, па ти си такъв
Само да не е някой пет годишна платоническа любов:mrgreen:
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

И все пак ако не намериш лалета, даже и iPhone 4-ка ще ти свърши работа :wink: . В краен случай я водиш в страната на лалета, където този вид растения не е из максимално търсените.

Тя сигурно ти подарява такива букети:
1236977_523472131054157_200976931_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Код:
http://www.strelitzia-bg.com/search.php?simple_search=on&query=%D0%BB%D0%B0%D0%BB%D0%B5&cat_id=
Онлайн магазини са му майката. Това беше втория сайт, който видях, сигурно има и други. Поинтересувай се за доставка и прочие. Давай смело и ще станат нещата. А са майфона лошо си се прецакал ама нищо... ще си знаеш за напред :)

П.П. после кажи какво е станало. :)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

ааа не, айфон подарих на една друга :( дълга история.

На въпросното момиче, което е голямата ми любов явно, искам да и подаря лале, защото с нея бяхме преди 5 години заедно и тогава ми каза един път, че любимите и цветя са лалета. Аз съм като слон и помня, много съм доуен... Ако и намеря лале ще значи много повече от некъв умрял хайфон дето е най-простото нещо на света да се купи. Виж, лале си е мъкаа. Ще го оцени и няма да ми се сърди повече много.


Слоновете помнят много, щот помнят само по 1 нещо :lol: кажи на вискяра да ти намери лалета, нали е градинар меринджей, то там със сигурност познава някой, дет развъжда китки :) пък като намериш лале, да не забравиш да почерпиш у форумО
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Преди години един колега тръгна да търси ягоди на жена си посред зима, по времето когато хляба беше с купони, щото щяла да пометне. От Димитровград стигна до Горна Оряховица, там по някакво чудо на природата намери ягоди, крепеше ги по време на 24-ри часовото си пътуване по влаковете докато се прибере и накрая като дойде на работа на следващия ден беше меко казано побеснял - милата му казала, че вече не и се ядат ягоди....По въпроса с лалетата, сега мисля може да се намери от пиле мляко вече, така че едва ли ще има проблем да се намерят. Айде готов си - намерих ти - http://www.flower4u.info/shop/category/31/buketi-s-laleta
ето отговор от онлайн чата им:
ScreenShot020.JPG
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Тази тема направо невероятна ми се струва – толкова рядко се срещат такива мъже!

Обаче, testkiwi, ти сигурен ли си, че лалетата продължават да бъдат любимите цветя?!
Щото да не стане като в историята на rak, че язък за барута. С жените никога не знаеш кое, как и до кога...
 

Горе