Много услуги

gazara

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам всякакъв вид услуги с фотошоп,сео,програмиране и други услуги каквото кажете
 
Последно редактирано:
От: Много услуги

Искам да поръчам да се убият двама, моля дай оферти на ЛС :p

Предлагам услуги от копаене на нива и чистене на тоалетни до строеж на сгради и конструктиране на самолети!

Извинявай за спама но бъди по конкретен и дай цени!
 
От: Много услуги

такива услуги не предлагам
 
От: Много услуги

Пич, кажи какво СЕО предлагаш, можеш ли да ми оптимизираш един сайта да излиза на първо място като се напише "weight loss"??? Ако можеш супер, ще съм ти клиент :)
 
От: Много услуги

Пич, кажи какво СЕО предлагаш, можеш ли да ми оптимизираш един сайта да излиза на първо място като се напише "weight Loss"??? Ако можеш супер, ще съм ти клиент :)
братле, сещаш се, че за тая ключова дума, дори на ебаси изродите да го дадеш да ти го оптимизират няма да ти дадат гаранция дори, че ще е в топ5, камо ли на 1во място...
 
От: От: Много услуги

братле, сещаш се, че за тая ключова дума, дори на ебаси изродите да го дадеш да ти го оптимизират няма да ти дадат гаранция дори, че ще е в топ5, камо ли на 1во място...
Това е за проверка, един от бг-бест каза че може, ще ти пиша в скайпа ;)
 
От: Много услуги

Cybertack, по-щастлив ли се чустваш като се изсереш в темата на човека!

Време е за малко контрол. Форума се превръща в ПРОТИВНО място.
Вече го отварям колкото ей тъй да кажа "а видях простотиите на селяните и днес"
 
От: Много услуги

Cybertack, по-щастлив ли се чустваш като се изсереш в темата на човека!

А ти искаш ли да кажа, че предлагам услуги от писане на HTML до хакване на програми????????????????????

Не би ли искал конкретно да ти кажа какво мога и какво не???????

Всеки седнал пред компютър си мисли, че photoshop'а е програма подобна на paint и че оптимизация на сайт означава да редактираш ключовите думи.....!!!

Ай стига с тия глупости интересува ме какво предлага и какво може и за колко пари..............!!!!!!!

А срането в теми е идея на други хора, нека да кажем "email spaming is gay" ама не...!!
 
Последно редактирано:
От: Много услуги

Като не ти харесва как е написано нещо не му обръшай внимание и подминавай. Има и други оферти какви ли не. Не е виновен някой, че не може да направи презентация на нивото каквото ТИ изискваш.

Ако беше Император на земята, сега всички щяхме да сме изклани, защото нямаше да сме достатъчни ... нещо си там, за теб.
 
От: Много услуги

Батета, ще ви помоля най-отчтиво да не се дърпате. Не сме на по 10 години. radev, не е нужно да се връзваш на Cybertack, както и обратното. Вижте и двамата сте ценни за форума по едни или други причини и е хубаво да се уважавате. :)

Знам че малко така от нищото ви се включвам, но моя работа е държа форума място в което се прави бизнес и царуват приятелските отношения. Не ни го таковайте на админите, днес съм трил 40+ мнения на някакъв оптимист. :) Пича в момента почива...:)

radev, не мисля че е противно място, ако намериш друг форум с такива членове и информация в БГ, лично ще изтриеме този. Контрола го има, просто както споменах не веднъж, колкот повече ставаме толкова повече различни характера се събират и толкова повече конфликта се оформят. Това е реалността, но нашата цел е само една да се учиме един от друг, както и да си помагаме.

Абе, пич дай им на хората офертите си...:)
 
От: Много услуги

ами за СЕО мога да ви кажа пълната ми рецепта как да оптимизирам саит
1.Регистрирам саита в различни директории и търсачки
2.Правя саитове от поддомеина на саита
3.Пиша различни теми в 15 развити форуми
4.Изпращам 200 000 000 е-маила
5.Създавам блог
6.Купувам реклама
7.качвам изображения в различни саитове за картинки
И да ви кажа много потребители довеждам
 
От: Много услуги

Много е жалко че за много хора от форума СЕО означава точно това :(
 
От: Много услуги

виждам че си доста запознат и изглежда с имейл спам си докарваш линкове :loL: защото казваш че това е сео
 
От: Много услуги

Никаде не съм написал,че писането в форуми и маилинг листа са част от оптимизацията просто така аз си разпространявам саита а и съм нов и неопитен в СЕО бизнеса
 
От: Много услуги

Извинявай, че ти го казвам ама ти си ИДИОТ!
ами за СЕО мога да ви кажа пълната ми рецепта как да оптимизирам саит
3.Пиша различни теми в 15 развити форуми
4.Изпращам 200 000 000 е-маила
 
От: Много услуги

Бате, далече си от СЕО-то:) Най-близо си до спама. Сори че ти го казвам ама замисли се сериозно какво се предлага като СЕО услуги.:)

И това с и-мейлите - пиши в скоби или до тази услуга, че собственика на сайта трябва да има няколко сървъра и дозина IP-та за да може да бяга от бана и спам филтрите. Както и до това с форум постинга да има нещо като - не влизайте там или си пренапишете WhoIs-а.

Имаш нужда от малко повече време тук, не се заяждам - просто мило ти казвам, че не е читаво предложението. :) Но успехи все пак.
 
От: Много услуги

до вчера търсехме книга за фотошоп днес вече предлагаме всичко от сеото пич хвани почети първо еспиремтираи с един два свои проекти и после предлагаи услуги
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=4702
 
От: Много услуги

до вчера търсехме книга за фотошоп днес вече предлагаме всичко от сеото пич хвани почети първо еспиремтираи с един два свои проекти и после предлагаи услуги
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=4702

Явно човека си е купил книгата и сега може да изпълнява всякакви неща в photoshop-а :D :D :D
 

Горе