Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Kara

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Здравейте!
Вероятно заглавието ви се струва странно - и на мен. До сега ми се беше случвало при кандидатстване за писане на текстове и статии да ме питат за годините. Ако те са над 25 - работата веднага става неподходяща за мен. Вчера бях изумена от един шегаджия. За писане на статии ме попита колко съм висока и колко са килограмите ми. Човекът ме разсмя искрено с въпросите си и естествено не получих работата - затвори ми ядосано телефона. Да не би килограмите и височината да пречат случайно на интернет - ако някой е запознат с тези причини може и да ми обясни - много ще съм му благодарна. (За да задоволя любопитството, ако случайно този човек се намира в този форум - висока съм 175 см, 70 кг, спортно телосложение , само годините ми не са 25, съжалявам! )

Пиша статии на български език с добра уникалност - 97 - 100%. Предлагам точност и коректност.
Статии от 100 думи - 1,50 лв.
Пренаписване 100 думи - 1,00 лв.
Превод от руски език 100 думи - 1,50 лв.

Усмихнат ден за всички! И внимавайте с килограмите, може да са от значение!
 
Последно редактирано:
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Направо ме хвърли в тъча... досега не бях подозирал, че тези неща са от значение за статии :)))))))))))))
Хубав и успешен ден, а аз ще ходя да се премеря - явно съм качил или свалил 1 кило, та затова не ми върви работата напоследък :D
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Не е само до килограмите и ръста. За да имаш повече поръчки, кажи си цвета на очите, мерките, дай някоя снимка. Не става само с писане.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Kara, не го приемай толкова навътре. Идиоти има всякакви на този свят.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Попринцип за годините мога да го разбера, например ако ще пишеш нещо за технологии, младите обикновенно разбират по-добре темата или пък ако ще пишеш нещо, което е предназначено за по-възрастни, може да иска да се пише от възрастен.

Но виж, ръста и килограмите, това не е нормално.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Може би е било жалък опит за свалка... има МНОГО такива загорели и то НАВСЯКЪДЕ..
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Може би е било жалък опит за свалка... има МНОГО такива загорели и то НАВСЯКЪДЕ..

Казваш че човека си вижда във всяка писателка потенциален интимен партньор?
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Винаги има такива идиоти. Преди време една позната се съгласи да почне да пише статии за някакъв образ, в уж нормален сайт, нормални статии, обаче той я изненада, като и поиска снимка за профила в сайта, обаче уточни - задължително е по-разголена снимка, а най-добре да е по бански! Веднага го игнорирахме!
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

:lol: Казах може би, може и да не е така, но на мен ми се е случвало да ме свалят някакви съвсем случайни хора в интернет, без въобще да знаят как изглеждам. В продавалник ми се е случвало да ми пишат перверзници и предлагат да понося някакъв артикул (панталон) известно време и да им го пратя без да го пера (а за услугата да доплатят нещо отгоре) или уж искат да купят дадена рокля (примерно), но искат да се срещнем лично, да нося роклята , за да видели как стои.....
И всякакви такива, просто има хора, които по цял ден се чудят какво да правят и с кого да се заиграят. Това, че ти не си такъв, не означава, че не съществуват идиоти.

А на г-жата/г-цата й пожелавам успех в начинанията и да не се чува повече с подобни хора ;д :|
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Е сега, хубава работа може ли писателка със спортна фигура да пише на тема отслабване! :D

(Луди "клиенти" всякакви)
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Не обръщайте внимание на такива "клиенти", това са мизерници с 5 лева в джоба и се пазарят като мангали за 20 стотинки
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Да от вчера и аз се чувствам така, но вече взех да се поуспокоявам.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Благодаря за успокоението!
Хора разни - разни идеали. Споделих го, за да се посмеят и други, които не са се сблъсквали с такова чудо!
Успешен ден за всички!
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

За възраст е нормално да се пита, когато става дума за статии или за каквато и да е друга работа. Това не е дискриминация, а проява на здрав разум. Въпросът за ръст и килограми обаче е съвсем друго нещо. Това е простащина, да не кажа по-тежка дума, и аз лично бих искал да знам кой е човекът, който е задал такъв въпрос при преговори за евентуална поръчка на статии. Няма причина да криеш самоличността му. Той заслужава да бъде изложен публично във форума, заради това, което е направил.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Според мен, човекът е бил в правото си да пита за ръста и килограмите. Например - ако тежи 160 кг. Как ще пише с тез пръсти като кебабчета? Ще чука по 4 клавиша на удар. Пък и стол ще се намери ли да седне на компа? Имат значение тези неща.
Освен ако - не е висока 210 см. Тогава тези 160 кг са по-нормално разпределени.
 
От: Мога да ви напиша нещо, въпреки ръста и килограмите

Според мен, човекът е бил в правото си да пита за ръста и килограмите. Например - ако тежи 160 кг. Как ще пише с тез пръсти като кебабчета? Ще чука по 4 клавиша на удар. Пък и стол ще се намери ли да седне на компа? Имат значение тези неща.
Освен ако - не е висока 210 см. Тогава тези 160 кг са по-нормално разпределени.

Пълен човек може да пише на теми за здравословно хранене и отслабване, ако е добър писател. Дори и да си няма представа от темата, ако може да прави рисърч, ще напише хубав материал. По-добре ли е да наемеш някоя кифла, която е в добра форма, но се изразява само с прости изречения и междуметия :)
 

Горе