Мога ли да гледам булсатком фрее?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Имам сателитна чиния.. Преди време някъв пич ми промени софтуера на приемника след което чрез въвеждане на някви потребитески имена можех да гледам булсатком безплатно.. обаче сега този пич го няма .. има ли някъв начин да гледам отново булсатком? Може би чрез някви други данни или точки за достъп.. има някой навътре с нещата.
 
Нямаш пари за собствена телевизия - да ти съберем петнайсетина лева за един стандартен пакет с един приемник?
 
Нямаш пари за собствена телевизия - да ти съберем петнайсетина лева за един стандартен пакет с един приемник?

Ами хайде съберете де.. платете за 18 месеца да гледам малко..

Искам да гледам мачовете спортните канали HD вариант.. пък що не като може.
 
Ами хайде съберете де.. платете за 18 месеца да гледам малко..

Искам да гледам мачовете спортните канали HD вариант.. пък що не като може.
Аз искам на круиз по средиземноморието, но ми е малко унизително да се промъквам през трюма - не, че не може. Наистина ли ти е непосилна таксата или просто искаш да минеш метър? :)
 
Наистина ли ти е непосилна таксата или просто искаш да минеш метър?

"Нацията ни никога няма да успее, ако не се отърве от най-долното си качество – да не си плаща и да се опитва винаги да мине метър."

Атанас Буров
 
Явно не знаете, но това не е нещо нелегално, а булсат си го предлагат безплатно. Има андроид приложение, може и през сайта да се гледа - просто трябва да имате някой познат с активен абонамент и да ви даде номера на приемника, вкарвате го в профила си и гледате. Аз имам такъв профил и ми е удобно понякога да си пускам на телефона.
 
Явно не знаете, но това не е нещо нелегално, а булсат си го предлагат безплатно. Има андроид приложение, може и през сайта да се гледа - просто трябва да имате някой познат с активен абонамент и да ви даде номера на приемника, вкарвате го в профила си и гледате. Аз имам такъв профил и ми е удобно понякога да си пускам на телефона.
И аз имам такъв приятел. Има профил, който го ползват 30 човека или там колкото беше лимита.
 
Явно не знаете, но това не е нещо нелегално, а булсат си го предлагат безплатно. Има андроид приложение, може и през сайта да се гледа - просто трябва да имате някой познат с активен абонамент и да ви даде номера на приемника, вкарвате го в профила си и гледате. Аз имам такъв профил и ми е удобно понякога да си пускам на телефона.
Тук не става въпрос за тази опция. :)
 
И аз имам такъв приятел. Има профил, който го ползват 30 човека или там колкото беше лимита.
Не, лимита е 1 човек едновременно. Може и 100 да имат профила, но само един може да гледа или не съм сигурен дали не може 1 от андроид и един в сайта, не съм тествал, но със сигурност няма как 30 човека да гледат едовременно.
 
Съгласен съм с тази си опция, но АКО ВСИЧКО БЕШЕ НАРЕД В ДЪРЖАВАТА... кво се правите на супер честни ? Защо пускате онлайн гледай ТВ на живо.. АМИ ВМЕСТО да платите за абонамент.? Защо примерно гледате онлайн филми или сваляте торенти..? Защо не отидеш да си купиш диска , като дадеш незнам си колко пари за един филм Ако има изобщо такива?

Само се правите че се коректни и че всичко си плащате?? Ако има шанс да се възползвам защо да не го правя? Нима ако ви предложат да се класирате на 1 място по някъв черен начин няма да го приемете , щото не е етично?
 
Съгласен съм с тази си опция, но АКО ВСИЧКО БЕШЕ НАРЕД В ДЪРЖАВАТА... кво се правите на супер честни ? Защо пускате онлайн гледай ТВ на живо.. АМИ ВМЕСТО да платите за абонамент.? Защо примерно гледате онлайн филми или сваляте торенти..? Защо не отидеш да си купиш диска , като дадеш незнам си колко пари за един филм Ако има изобщо такива?

Само се правите че се коректни и че всичко си плащате?? Ако има шанс да се възползвам защо да не го правя? Нима ако ви предложат да се класирате на 1 място по някъв черен начин няма да го приемете , щото не е етично?
точно защото има торенти и лайв телевизии , не ти трябва телевизия :D
 
livetv.ru тука на ден поне по 30-100 мача дават на живо и сумати и спорт още
 
@Илиян значи това за което говориш не е безплатно, то е за всички заплатили абонамент
Освен това за програмите за които пита автора на темата не би трябвало да ги има там ако ги има то го правят нелегално и скоро ще ги спрат защото Нова ще го осъди ;).

@devilx като искаш Диема Спорт, защо просто не си платиш 5-6 лв. на месец за онлайн услугата им и ще получиш HD сигнал, който булсата не предлага. Като бонус може да считаш и повечето събития котио излъчват онлайн, стига още да го правят де. не ги следя непрексънато :)

Ако искаш да ползваш сателитни канали безплатно, които са платени то трябва да имаш нужният приеник и знания как да заобиколиш дадено криптиране (все още руснаците не са хакнали новият Sky Sports :)). Разбира се има го и вариант да вярваш на хората пишещи по форумите и после да се чудиш, защо това не работи, мрежата ти е заразена и т.н.

:: между другото ::
Руските МАЧ са къде къде по добри от Диема :)
 
Имам приемник имам и чиния ползвах това нещо преди.. въвездах един хост с потребител и парола и се включвах.. всичко беше настроено просто сега акаунта ми не е активен ... и търся някъв друг вариант по същия начин
 
Значи нямаш Приемник, а най-обикновен приемник ако ме разбираш ;). Нещата не стават с хостове и потребители, в смисъл това е за шерване на услуга от някой друг - тоест си зависим.
Истината е да кракваш - затова обаче се изискват знания и умения.

Ако зависимостта те устройва в България, страната на пиратството буквално във всеки по голям град има поне по един, който "споделя" сателитна телевизия разбира се на съответната цена. Просто намери такъв в твоя град или близкия такъв, но щом интернета не ти е проблем то по добре да ползваш платената услуга на Диема/Нова - play.gong.bg и да си гледаш спокойно в HD.

Друг вариант е слагаш по голяма чиния с мотор и въртиш да търсиш свободните канали, по които дават мачовете (без родните класици обаче :D). От мачовете днес за ЛЕ ще има 10, които ще могат да се гледат по свободни канали като поне 7 от тях няма проблем да се гледат и със антена 80см. в България - за другите трябва да се провери по обстойно, защото може чинията ти да не може да се върти достатъчно (да покрива само диапазаонна от 3 градуса до 30 градуса изток), сила на сигнала и т.н.
 

Горе