Мога ли да добавя адсенсе към сайт който не е мой ?

MiTKo66

New Member
Имам един може би малко странен въпрос.

Значи имам приятел който притежава сайт който за едно денонощие има доста голям брой посещения, та мога ли ако имам неговото разрешение да добавя гъгъл адсенсе към сайта му , какво ми е необходимо за да го направя?
 
От: Мога ли да добавя адсенсе към сайт който не е мой ?

можеш да добавиш - стига съдържанието да съотвества на Tos https://www.google.com/adsense/supp...ww-et-asui&medium=link&gsessionid=o4SptD4ruXM

чети по-долу за Site Content

и идеята е добра да се слага така от време на време в сайтове на приятели :)
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да добавя адсенсе към сайт който не е мой ?

принципно ако имаш достъп до сайта и той е в унисон с ТОС на адсенс няма да има никакъв проблем...
 
От: Мога ли да добавя адсенсе към сайт който не е мой ?

дори и да е бнаван преди ставало с две смени на днсите и инфото за регистрация (не съм го пробвал така сподели ферариста - пича не ги бръсне за нищо адсесна има много акаунти и цъка с МФА-та здраво )
 
От: Мога ли да добавя адсенсе към сайт който не е мой ?

Имам един може би малко странен въпрос.

Значи имам приятел който притежава сайт който за едно денонощие има доста голям брой посещения, та мога ли ако имам неговото разрешение да добавя гъгъл адсенсе към сайта му , какво ми е необходимо за да го направя?

Не е проблем. Имаш достъп - слагаш :).. преди това прегледай дали отговаря на правилата за контент на Г за да не баннат сайта на приятеля ти и да не може да се подават реклами от адсенс.

Успех с рекламирането
 

Горе