Мога ли да започна да пращам на името на фирмата?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте отново с поредния ми въпрос..

Фирмата ми е регистрирана и след справка се вижда актуално състояние.. Мога ли вече да започна да изпращам от името на фирмата?

Момента имам набирателна сметка в Фибанк.. да я закривам и да си открия разплащателна сметка в ДСК.. мога ли преди това да получа пари от ЕКОНТ и да ги внеса после ръчно.. като не искам да имам касов апарат.. за ден два просто докато нещата се наредят.. после по банков път ще искам еконт да ми превеждат пари.. мога ли без да сключа договор с еконт да получавам парите по банката ?
 
Можеш да изпращаш от името на фирмата.
Откриването на разплащателна сметка става за минути, така че първо открий такава и тогава пускай пратки. Врътката с внасянето на пари на ръка не е вариант.
Можеш да сключиш договор с Еконт.
 
Можеш да изпращаш от името на фирмата.
Откриването на разплащателна сметка става за минути, така че първо открий такава и тогава пускай пратки. Врътката с внасянето на пари на ръка не е вариант.
Можеш да сключиш договор с Еконт.
Благодаря за бързия отговор.. Отивам в банката и след това в главния офис на еконт
 
в Еконт няма нужда да ходиш. Направо действай през e-econt. Обади се на телефона им и ще ти кажат, къде да натиснеш...
 

Горе