Мога ли да изкарам пари от

От: Мога ли да изкарам пари от

Да, да, не знам.
 
От: Мога ли да изкарам пари от

Може, обаче трябва да пишеш грамотно. Най-бързия начин е да пишеш/пренаписваш/превеждаш/редактираш срещу заплащане.
 
От: Мога ли да изкарам пари от

каде да намеря примерен блог за да видя какво точно трябва да представлява за да добия представа и като го направя този блог после само чакам ли или ?
 
От: Мога ли да изкарам пари от

каде да намеря примерен блог за да видя какво точно трябва да представлява за да добия представа и като го направя този блог после само чакам ли или ?

Прочети форума ве готин. Да не мислиш, че си специален и трябва да ти изнасяме безплатни лекции на тема за която има цял форум. Разгледай подробно, потруди се малко и нещата сами ще вземат да ти се изясняват.
 
От: Мога ли да изкарам пари от

Тази част от въпроса на Assa "После само чакам ли" може да обобщи голяма част от проблемите на Българското общество колкото и клиширано да звучи ...

Колкото и клиширано да звучи си прав... ;(
 
От: Мога ли да изкарам пари от

Че аз не вярвам някой в тоя форум да НЕ знае английски и да прави повече от $30-$40 на месец.

Просто, к'вото и да искаш да правиш, трябва да знаеш поне малко английски. А ако искаш да вадиш пари, трябва да знаеш добре английски, за да можеш да си набавяш нужното ти инфо.

Ама, така като те гледам, ти май искаш да направиш някъв извънземен сайт и после само да ходиш веднъж месечно до банкомата и да прибираш кеша. Еми, не става така, мойто момче.

Трябва се чете, и не да казваш "кажете ми, дайте ми инфо...". Инфото е пред тебе, младеж. Спри да чакаш все другите да ти помагат. Чети и се захващай за работа.
 

Горе