Модератор!

За и против IndArt.org да стане модератор

  • Определено ЗА! (Защо?)

    Votes: 110 93.2%
  • Против (защо?)

    Votes: 7 5.9%
  • Въздаржал се... (защо?)

    Votes: 1 0.8%

  • Общо гласове
    118
Бате недей така, че ме хваща сдуха. :lol: :lol: :lol:
Аз не спама много и не мисля да го правя - даже се боря за някой друг хостинг. Вече тамплейт си имам. :)

Темата май беще за модератор, а? Точно по темата се пише обаче. Ха Ха. Много е забавно. :)
 
Всеки иска да е модератор - да ами аз неискам да съм модер искам само да ми дадът root pass на машината един пас на базата данни пак тогава ...Ххахаха
 
а не е вярно че всеки иска д е модератор.примерно на мен неми трябва да съм и не се бутам да ме направят.по-спокоино ми е.представиси и аз да почна да модерирам всички на ред.а не много хора ще искат да ме бият.не е офертичка. :p
 
ХахХАх затова на IndArt.org ще му спестим модераторството :lol: :lol: :lol: малко гадно но... sry IndArt.org - Въпрос на интереси :D
 
аре да не зачекваме пак старата тема то е ясно че за сега в този форум други модератори не се търсят защото сегашните си вършат работата добре.ако имат нуйда от помощ те сами ще си изберат допълнителни хора за поддръжка на форума.не сме ние тия дето решават кой ще е модератор и кой не за това мисля че темата вече е изчерпана.надявам се и другите да са на това мнение.
 
От: Модератор!

идеята ми беше да спретене с офтопиците за тази цел ползвайте чатове.
някой ако иска да прочете нещо което му е интетересно нямя смисъл да ви чете офтопиците

Да, аз започнах да правя Cms, в който искам към всяка тема от форума да е закачен чат канал със същото име и модераторите да виждат до всеки пост във форума бутон "Офтопик". Така с едно щракване да могат да местят мнението в чат канала. Или пък някакво меню, с което да местят поста в друга тема или поне да го линкнат към нея. Но още не съм го довършил...

Иначе идеята за чат канал към тема от форум ми звучи добре.


представиси и аз да почна да модерирам всички на ред. :p

missy, ако решиш сериозно да станеш модераторка, и аз ще си направя форум, за да се наслаждавам на гледката, докато модерираш :wink:
 
Последно редактирано:
От: Модератор!

ooo ако тя стане модер аз само грешки ще правя... ще пускам теми постове не кадето трябва :lol:
 
От: Модератор!

ooo ако тя стане модер аз само грешки ще правя... ще пускам теми постове не кадето трябва :lol:

а ти къде си модератор че и аз да правя така :)
 
От: Модератор!

Не може така аз желая и за това ме направете. Аз не искам модерато на 16г. пробвай в тиинпроблем там ще те направят сигурно. Това да си модерато означава да те познават повечето хора, да ти имат доверие. То така някой с 15 поста може да каже и аз искам и какво и той трябва да стане ? Разбираш ли не е от злоба или завист просто не става :)
 
От: Модератор!

Някой е гласувал в тъпата анкета и се възкреси тема отпреди една година.
h050.gif
 
От: Модератор!

Някой е гласувал в тъпата анкета и се възкреси тема отпреди една година.
h050.gif

Сори, не погледнах датата и се подведох!
Наистина темата е за кофата :wink:
 

Горе