Модератор!

За и против IndArt.org да стане модератор

  • Определено ЗА! (Защо?)

    Votes: 110 93.2%
  • Против (защо?)

    Votes: 7 5.9%
  • Въздаржал се... (защо?)

    Votes: 1 0.8%

  • Общо гласове
    118

IndArt.Org

New Member
Искам да се кандитатирам за модератор.

Не за друго, ами защото форума наистина ми харесва, но се дразня когато се пишат офф-топици и не се спазват правила. Това са нещата които ме карат да гледам несериозно на един форум.

Смятам че мога да допренеса за развитието на форума.

Обещавам да бъда строг но справедлив модератор ако бъда избран
8)

Определено съм на мнение че в форума има нужда от една стабилна ръка която да следи за следенето на правилата. Не казвам че сегашния екип не си върши работата. Напротив Върши си я много добре.

Аз съм се занимвал с много сайтове и като модератор и като собственик и като контентаджия, такаче знам че задачата не е лесна и бих искал да помогна с каквото мога.

:lol:
 
Хах :lol:
Аз ще се предложа за опитите на Марс, че ми се ходи до там :)

Edit:
Да... много добре знам кога пиша офтопоци, но просто сам да се предлагаш за модератор не мисля че е добра идея...(на ЛС може :D )

П.С.
Аз пък както си се базиках с админа там нещо и той точно казваше кои ще направи админ и вика "еди кой си и...CrAzY-MaST" въпреки че не бях се предлагал, друг е въпроса че точно се чудех с кой да се базикам и на него попаднах :D
 
Аз пък мисля че ви трябва някой да ви поправя правописните грешки, защото съм забелязала че в бързината доста буквички изпускате и пишете думите неправилно :)
:wink:
 
Потребителската активност трябва да е висока ;)

анабел. Амъ Ни Ръзбираш нъли :wink:
 
абе сладур ти не си ли малко нахалничък.разбирам да си от самото начало на форума ама не си.дай братче всички да станем модератори и да ни е забавно а?
 
идеята ми беше да спретене с офтопиците за тази цел ползвайте чатове.
някой ако иска да прочете нещо което му е интетересно нямя смисъл да ви чете офтопиците
 
ми то и ти спамваш ама никой не ти мрънка и никой не се е бутал да е модератор.
 
Ми давайте . бутайте се :) или има и по-добро решение спрете офф-топика

а за кое спама или пускам офф-топици?

както и да е правете си квото си искате :!: :wink: 8)
 
ооо гарантирам ти аз ако съм искала да бъда модератор съм щяла много отдавна да се бутам и да мрънкам ама се си мисля че и блинки и тошето са достатъчни за модератори и си знаят работата,а и студения също е с тях и си модериркат доообре за сега.
а това за спамовете и офтопиците се обърни към някои други дето го правят.на мене не можеш нищичко да ми кажеш. :)
 
за теб нищо не съм казал, ти каза за мен и затова те питах да ме кажеш какво имаш в предвид.

Иначе браво на екипа, но има какво още да се прави според мен.

а форумите са за изказване на мнение. аз казах моето според мен има какво да се прави и мога да помогна... но щом на останлите няма да им е приятно да им трият офтопиците и да ги наказват за нарушения ... здраве да е

приятен спам на всички
 
не ,че да се меся

Но като гледам кой се зъби за офтопици .Не се заяждам но с тоя индарт просто постоянно си в нарушение и спамиш братче не само тук а и в други форуми отваряш тема и пльоскаш некъв линк към твоя сайт и това нито малко разяснение какво що .Видях и ,че са ти направили няколко пъти коментари да не го правиш ,но явно това ти е стила .Поне не се заяждай с другите като гледам missy дори няма подпис какво и е на оффтопика или спама който прави в така или иначе тема за спам .
Хайде със здраве и без лоши чувства .Дано да станеш модератор!
 
а и ти сам си попитал и "защо" е аз се обосновах.това че не те кефи мнението ми си е друга тема.
благодаря за подкрепата.
 
Re: не ,че да се меся

ilianskim каза:
Но като гледам кой се зъби за офтопици .Не се заяждам но с тоя индарт просто постоянно си в нарушение и спамиш братче не само тук а и в други форуми отваряш тема и пльоскаш некъв линк към твоя сайт и това нито малко разяснение какво що .Видях и ,че са ти направили няколко пъти коментари да не го правиш ,но явно това ти е стила .Поне не се заяждай с другите като гледам missy дори няма подпис какво и е на оффтопика или спама който прави в така или иначе тема за спам .
Хайде със здраве и без лоши чувства .Дано да станеш модератор!

бях ПОКАНЕН в този форум с цел да пускам инфо ОТ МОЯ САЙТ! това е между мен и администраторите, разбрал съм се предварително с тях за линковете си тук
такаче си оборен.
:lol:
 

Горе