Модернизация на съществуващ сайт

Търся специалист, който да монтира нов темплейт към хоста на вече съществуващ сайт. Нужни са IP настройки и т.н. Искаме да променим сайта ни не само на информационен принцип, но и в дизайнерска насока. Имаме екип, който да качва и обработва необходимите ни материали. Моля, пишете Вашите предложения, както и портфолио на сайтове, които сте правили. Надявам се на приемливи условия и за двете страни.
 
От: Модернизация на съществуващ сайт

Прати ми подробности за уебсайта на e-mail, skype, тел. лс, както ти е удобно.
 
Търся специалист, който да монтира нов темплейт към хоста на вече съществуващ сайт. Нужни са IP настройки и т.н. Искаме да променим сайта ни не само на информационен принцип, но и в дизайнерска насока. Имаме екип, който да качва и обработва необходимите ни материали. Моля, пишете Вашите предложения, както и портфолио на сайтове, които сте правили. Надявам се на приемливи условия и за двете страни.

Здравей и добре дошла. ;) Ако има нещо, пиши, няма проблем за това. Но ще намериш много изпълнители на това задание тук. Успехи. ;)
 
От: От: Модернизация на съществуващ сайт

0879 334 224 не мога да изпращам на лични, а телефонният ми номер едва ли ще е търсен...
 
Re: От: От: Модернизация на съществуващ сайт

0879 334 224 не мога да изпращам на лични, а телефонният ми номер едва ли ще е търсен...

Дай още 3 мнения и ще можеш. Има няколко теми, в които може да се включиш активно. ;) Ако нещо има, да помагаме. ;)
 
От: Модернизация на съществуващ сайт

На 2 пъти се опитах да пусна темата колежката в правилна папка, но поради администртивни ограничения ще продъжа тук.
Вече писах на стъклен. Очаквам и други да се включат.
 
От: Модернизация на съществуващ сайт

П.п Хората от Бургас и региона са с предимство тъй като можем да работи и на място.
 

Горе