Модули за Opencart

mrblond

New Member
Разбрах, че относно VPOS плащанията с банки с репутация няма много информация във форума.

Опитвам да намеря алтернатива. Знае ли се нещо за системата за разплащане Mypos.eu? Работеща ли е тази система?

Последно редактирано:

okli

Member
Правил съм няколко интеграции на OpenCart с VPOS на Уникредит Булбанк и Райфайзен, нямам идея как е с ДСК, но доколкото знам всички разплащания с виртуален пос терминал минават през Борика.
Срещу скромно заплащане мисля, че ще си намериш някой колега от форума да ти го интегрира. Успех

mrblond

New Member
Добре, моля ако някой разработчик е наясно по този въпрос и има желание, нека да ми пусне съобщение с условията си.
Техническият отдел на ДСК са ми изпратили PDF с подробни разяснения и програмни кодове. Те твърдят, че на базата на това, много лесно може да се създаде необходимия Plug-in.

Добре, моля ако някой разработчик е наясно по този въпрос и има желание, нека да ми пусне съобщение с условията си.
Техническият отдел на ДСК са ми изпратили PDF с подробни разяснения и програмни кодове. Те твърдят, че на базата на това, много лесно може да се създаде необходимия Plug-in.

Моля, ако има такъв разработчик да ми пусне и на мен оферта за интеграция.

agatha65

Active Member
Моля, ако има такъв разработчик да ми пусне и на мен оферта за интеграция.

Аз миналта година започнах разработка на такъв модул, но клиента се отказа - много бюрокрация. Пишете ми да преценим какво може да се направи, но имайте предвид, че наистина е много бюрокрацията.

$tokata$

Member
Здравейте,
Много полезна тема.
Необходима ми е модификация за групово едитване на продукти в администацията на опенкарт.
Основното за което ми е необходима е да премествам определени продукти в други категории без да е необходимо всеки път да влизам в продукта.
Извинявам се предварително ако съм пропуснал някой пост в който е писано за подобна модификация,но аз не видях.
Системата ми е -OpenCart 2.3.0.2 с Journal theme.
Ще съм благодарен ако някой знае безплатна модификация.
Поздрави на всички.

Последно редактирано:

nikolaydon

Member
Здравейте,
използвам Journal 2.16.2 на OpenCart 2.3.0.2.
Ще ми модул за производителите, които да може да въвеждам описание и текст при въвеждането им. При посещение на даден производител освен продуктите да излизат и този текст съответно. Понеже го няма на OpenCart това стандартно.
Търсих и понеже са много видове модулите, ако може да ми препоръчате някой работеш и по възможност безплатен модул.
Благодаря предварително

$tokata$

Member
Здравейте,
Много полезна тема.
Необходима ми е модификация за групово едитване на продукти в администацията на опенкарт.
Основното за което ми е необходима е да премествам определени продукти в други категории без да е необходимо всеки път да влизам в продукта.
Извинявам се предварително ако съм пропуснал някой пост в който е писано за подобна модификация,но аз не видях.
Системата ми е -OpenCart 2.3.0.2 с Journal theme.
Поздрави на всички.
Наистина ли никой не е чувал за такъв модул?

nikolaydon

Member
Да,
вече го има по 30 долара всеки един по отделно ако ви трябва само нещо специфично.
Аз имам целия пакет

agatha65

Active Member
Здравейте,
Безплатни такива модули няма. Ето платени:
https://opencartforum.com/files/file/301-batch-editor-paketnoe-redaktirovanie-tovarov/ ~21 долара
https://opencartforum.com/files/file/811-avtomaticheskaya-obrabotka-prays-listov/ ~ 30 долара

Здравейте,
използвам Journal 2.16.2 на OpenCart 2.3.0.2.
Ще ми модул за производителите, които да може да въвеждам описание и текст при въвеждането им. При посещение на даден производител освен продуктите да излизат и този текст съответно. Понеже го няма на OpenCart това стандартно.
Мисля че има безплатни, но платеният е със СЕО мета данни:
https://opencartforum.com/files/fil...ion-opisanie-i-meta-tegi-dlya-proizvoditelya/ ~5.20 долара
Може да се наложи интеграция с темата.

okli

Member
Здравейте
Какво ползвате във вашият OpenCart магазин, за картови плащания от страни в EU?
Някой би ли споделил опита си.
Какво мислите за https://www.mypos.eu. Някой ползва ли го? Да сподели впечатления.

• Like
Реакции: CTAH

$tokata$

Member
Здравейте,
Някой знае ли филтър за атрибутите в Администрацията на Opencart.2.3.0.2 ?
Намерам само този Simple admin attributes filter, но доколкото разбирам той изисква vQmod, който аз не използвам.
Поздрави.

Al Bundy

New Member
Здравейте,

може ли да ми кажете кой модул е най-добре за GDPR за версия opencart 2.xx ?

Поздрави на всички!

Al Bundy

New Member
Здравей,

мисля че основните неща са ясни, изтриване на профил, редактиране на профил /и сега го поддържа системата/ , изтегляне на потребителските данни в екселски формат, съгласяване или не с декларацията на GDPR.

Другите неща ще ги мислим, но тези според мен трябва технически да ги има всеки сайт.

Горе