Модули за Opencart

Разбрах, че относно VPOS плащанията с банки с репутация няма много информация във форума.

Опитвам да намеря алтернатива. Знае ли се нещо за системата за разплащане Mypos.eu? Работеща ли е тази система?
 
Последно редактирано:
Правил съм няколко интеграции на OpenCart с VPOS на Уникредит Булбанк и Райфайзен, нямам идея как е с ДСК, но доколкото знам всички разплащания с виртуален пос терминал минават през Борика.
Срещу скромно заплащане мисля, че ще си намериш някой колега от форума да ти го интегрира. Успех
 
Добре, моля ако някой разработчик е наясно по този въпрос и има желание, нека да ми пусне съобщение с условията си.
Техническият отдел на ДСК са ми изпратили PDF с подробни разяснения и програмни кодове. Те твърдят, че на базата на това, много лесно може да се създаде необходимия Plug-in.
 
Добре, моля ако някой разработчик е наясно по този въпрос и има желание, нека да ми пусне съобщение с условията си.
Техническият отдел на ДСК са ми изпратили PDF с подробни разяснения и програмни кодове. Те твърдят, че на базата на това, много лесно може да се създаде необходимия Plug-in.

Моля, ако има такъв разработчик да ми пусне и на мен оферта за интеграция.
 
Добре, моля ако някой разработчик е наясно по този въпрос и има желание, нека да ми пусне съобщение с условията си.
Техническият отдел на ДСК са ми изпратили PDF с подробни разяснения и програмни кодове. Те твърдят, че на базата на това, много лесно може да се създаде необходимия Plug-in.
Моля, ако има такъв разработчик да ми пусне и на мен оферта за интеграция.

Аз миналта година започнах разработка на такъв модул, но клиента се отказа - много бюрокрация. Пишете ми да преценим какво може да се направи, но имайте предвид, че наистина е много бюрокрацията.
 
Здравейте,
Много полезна тема.
Необходима ми е модификация за групово едитване на продукти в администацията на опенкарт.
Основното за което ми е необходима е да премествам определени продукти в други категории без да е необходимо всеки път да влизам в продукта.
Извинявам се предварително ако съм пропуснал някой пост в който е писано за подобна модификация,но аз не видях.
Системата ми е -OpenCart 2.3.0.2 с Journal theme.
Ще съм благодарен ако някой знае безплатна модификация.
Поздрави на всички.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
използвам Journal 2.16.2 на OpenCart 2.3.0.2.
Ще ми модул за производителите, които да може да въвеждам описание и текст при въвеждането им. При посещение на даден производител освен продуктите да излизат и този текст съответно. Понеже го няма на OpenCart това стандартно.
Търсих и понеже са много видове модулите, ако може да ми препоръчате някой работеш и по възможност безплатен модул.
Благодаря предварително
 
Здравейте,
Много полезна тема.
Необходима ми е модификация за групово едитване на продукти в администацията на опенкарт.
Основното за което ми е необходима е да премествам определени продукти в други категории без да е необходимо всеки път да влизам в продукта.
Извинявам се предварително ако съм пропуснал някой пост в който е писано за подобна модификация,но аз не видях.
Системата ми е -OpenCart 2.3.0.2 с Journal theme.
Ще съм благодарен ако някой знае безплатна модификация.
Поздрави на всички.
Наистина ли никой не е чувал за такъв модул?
 
Да,
вече го има по 30 долара всеки един по отделно ако ви трябва само нещо специфично.
Аз имам целия пакет
 
Здравейте,
Необходима ми е модификация за групово едитване на продукти в администацията на опенкарт.
Основното за което ми е необходима е да премествам определени продукти в други категории без да е необходимо всеки път да влизам в продукта.
Ще съм благодарен ако някой знае безплатна модификация.
Безплатни такива модули няма. Ето платени:
https://opencartforum.com/files/file/301-batch-editor-paketnoe-redaktirovanie-tovarov/ ~21 долара
https://opencartforum.com/files/file/811-avtomaticheskaya-obrabotka-prays-listov/ ~ 30 долара

Здравейте,
използвам Journal 2.16.2 на OpenCart 2.3.0.2.
Ще ми модул за производителите, които да може да въвеждам описание и текст при въвеждането им. При посещение на даден производител освен продуктите да излизат и този текст съответно. Понеже го няма на OpenCart това стандартно.
Мисля че има безплатни, но платеният е със СЕО мета данни:
https://opencartforum.com/files/fil...ion-opisanie-i-meta-tegi-dlya-proizvoditelya/ ~5.20 долара
Може да се наложи интеграция с темата.
 
Здравейте
Какво ползвате във вашият OpenCart магазин, за картови плащания от страни в EU?
Някой би ли споделил опита си.
Какво мислите за https://www.mypos.eu. Някой ползва ли го? Да сподели впечатления.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Здравейте,
Някой знае ли филтър за атрибутите в Администрацията на Opencart.2.3.0.2 ?
Намерам само този Simple admin attributes filter, но доколкото разбирам той изисква vQmod, който аз не използвам.
Поздрави.
 
Здравейте,

може ли да ми кажете кой модул е най-добре за GDPR за версия opencart 2.xx ?

Поздрави на всички!
 
Здравей,

мисля че основните неща са ясни, изтриване на профил, редактиране на профил /и сега го поддържа системата/ , изтегляне на потребителските данни в екселски формат, съгласяване или не с декларацията на GDPR.

Другите неща ще ги мислим, но тези според мен трябва технически да ги има всеки сайт.
 

Горе