Модул за снимките при вариациите за OpenCart ?

ivelin123

Active Member
Здравейте, бихте ли ми препоръчали читав модул за смяна на снимките при избор на определена вариация ? Става въпрос за Opencart 3.0.2.0, тема Journal. Пробвах този - Image Option Change [NEW], но не сработи добре
 
Не е ли малко тегаво ако не за всеки воблер, то поне за всеки производител да вкарваш опции? На shimano цветовете се водят по един начин, на duo по друг. Аз бих ги вкарал като отделни продукти (цветовете като свързани). А като опции размер, плуващо потъващи итн.
 
Не е ли малко тегаво ако не за всеки воблер, то поне за всеки производител да вкарваш опции? На shimano цветовете се водят по един начин, на duo по друг. Аз бих ги вкарал като отделни продукти (цветовете като свързани). А като опции размер, плуващо потъващи итн.
И на мен това ми звучи по-юзърско. Идеята е да е макс опростено. Ако трябва ги вържи в related продукти. ;)
 
Отначало бях започнал така да ги правя, имаше някаква причина, но не се сещам защо така съм ги правил. С времето може би ще е добре да ги редактирам малко. https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=32391&filter_search=product image За този какво мислите ?
Има само един начин да се разбере, да се тества на сегашната ти тема. Пише, че версията си я поддържа. То всъщност от 3ката е този модул. Дай някакъв фидбек. ;)
 
Ползвал съм го, работи . Ако има нещо така или иначе съпорта ще ти го оправи.
Да, хубавите модули по това се отличават. Незначителните бъгчета се отстраняват лесно и бързо от съпорта. Освен, ако не си направил големия мазаляк с още модули и нулната тема. Тогава често ти казват какво е проблемчето и те оставят да се оправяш, и са прави. Не са длъжни да се борят с вятърни мелници, като всеки индиец е мазал. Те са си ок, защото са си спазили добрите практики при писането на модула си. ;)
 
Ще го тествам и ще кажа, а между другото има ли тема за полезни модули за Opencart, бихте ли ми препоръчали някой готин модул който мога да добавя към сайта ?
Има само един начин да се разбере, да се тества на сегашната ти тема. Пише, че версията си я поддържа. То всъщност от 3ката е този модул. Дай някакъв фидбек. ;)
 

Горе