Модул за opencart за коментари относно продукти

Kill-op

Active Member
Преди време бях попадал на модул за ОС с който се появяваха фиктивни позитивни коментари за продукти ув от потребители, но не мога да се сетя как се казваше и него откривам. Някой дали знае подобен, който да сподели?
 
не е това, това е да оставят ревю потребителите. Аз говоря за една добавка, която автоматично създаваше предварително зададени коментари за продукти. От сорта на:
Павел 21.02.2019. 12.14ч : Много съм доволен!
Виктор 23.03.2020 15.30: Прекрасен продукт и бърза доставка!
Доколкото си спомням добавката беше безплатна, но може и да бъркам.
 
Ще е хубаво ако се сетиш от къде е. А имаше и един модул с изскачащ текс , Александър от София току що закупи този продукт.
Също е готино.
 
Вероятно ти трябва такъв или подобен на него модул: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=31909
но аз също подкрепям
Беджев Стил, че това е пошло деяние и не кореспондира с моралната етика на сериозен търговец.
За мен, ако влеза в магазин и ми излизат подобни прозорци, ми навява идеята, че собственика иска да ме подмами и нещо не е читаво в сайта му. Детинщина е и радва на първо време, но само в началото, а може да предизвика негативен отзвук.
Да не говорим, че, ако някой се заяде, може да предизвика проверк аот контролиращ орган и тогава идеята ще излезе скъпичка.
Това, си е чиста проба въвеждане в заблуда на клиента.
 
Вероятно ти трябва такъв или подобен на него модул: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=31909
но аз също подкрепям
Беджев Стил, че това е пошло деяние и не кореспондира с моралната етика на сериозен търговец.
За мен, ако влеза в магазин и ми излизат подобни прозорци, ми навява идеята, че собственика иска да ме подмами и нещо не е читаво в сайта му. Детинщина е и радва на първо време, но само в началото, а може да предизвика негативен отзвук.
Да не говорим, че, ако някой се заяде, може да предизвика проверк аот контролиращ орган и тогава идеята ще излезе скъпичка.
Това, си е чиста проба въвеждане в заблуда на клиента.
Е то специално на линка към модула, който си дал пише следното в описание: displays realtime pop-up with sound notification with the latest orders placed on your shop to your visitors...

Тоест показва си истински поръчки от реални клиенти :)
 
Вероятно ти трябва такъв или подобен на него модул: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=31909
но аз също подкрепям
Беджев Стил, че това е пошло деяние и не кореспондира с моралната етика на сериозен търговец.
За мен, ако влеза в магазин и ми излизат подобни прозорци, ми навява идеята, че собственика иска да ме подмами и нещо не е читаво в сайта му. Детинщина е и радва на първо време, но само в началото, а може да предизвика негативен отзвук.
Да не говорим, че, ако някой се заяде, може да предизвика проверк аот контролиращ орган и тогава идеята ще излезе скъпичка.
Това, си е чиста проба въвеждане в заблуда на клиента.
Не изкачат прозорци, а просто под 100 продукта примерно се появяват по 10-15 коментара, на "доволни" фейк клиенти.
 

Горе