Модул на Еконт за Опенкарт

От: Модул на Еконт за Опенкарт

Инсталирах го, но нещо не можах да го подкарам. Не ми изчисляваше нищо на версия 1.5.2.1 и минах на Flat rates.
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Звънкайте на Еконт те си имат отдел който се занимава с тези работи. Ако желаете давате им достъп и всичко ви наместват /естествено безплатно/
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Да, на мен ми дадоха координати на човека, който е разработил модула и тия дни ще му звъня. ;)
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Звънкайте на Еконт те си имат отдел който се занимава с тези работи. Ако желаете давате им достъп и всичко ви наместват /естествено безплатно/

безплатно срещу 40 лв :)
 
Аз преди мислех да го ползвам. Но останах разочарован от това, че трябва да се въвеждат два пъти данните за доставка (втория при изчисляването на цената). Фиксиранта цена си има плюсове и минуси. Най-големия може би е това, че можеш да посочиш цената на доставка. Иначе ще почнат едни въпроси и питания, ама колко ще е до тук и там... т.н. Основния недостатък е това, че ако сложиш средна цена като разход, винаги ще има хора под нея и ще са недоволни. Има и други плюсове и минуси.

Нещо, което много ме дразни в тази връзка е факта, че на товарителницата, пише цената на доставка (намалената със съответния % в зависимост от договора), комисионната за наложения платеж, след това пише и колко е намалението. Един човек като ги види тези работи, ще събере първото и второто и ще извади намалението и ще си мисли, че го цакаш с доставката. Предполагам всеки, който си прави сам товарителниците и е обръщал внимание на това ще разбере за какво говоря.
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

В товаритилницата пише и какъв е продукта, а много клиенти не желаят това.
Двойното попълване на данните за доставка много дразни.
Ако клиента не го е попълнил правилно не може да генерира товарителница.
Сугеста в тоя случай повече вреди :(
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Какви 40 лв... мен в една проста joomla съвсем безплатно ми го инсталираха и то дори ми липсвали казаха някви модули всичко си наместиха момчетата... как ще ти искат пари за да ползваш техните услуги нали се сещаш че има опция да ползваш модул и на Speedy така че не знам кого си питал ама тези 40 лв. са те поизлъгали. Ето ти и номер на човек който ще знае на кого да те пренасочи 0885677546 Мая Иванова Еконт Експрес. В работно време разбира се.
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Какви 40 лв... мен в една проста joomla съвсем безплатно ми го инсталираха и то дори ми липсвали казаха някви модули всичко си наместиха момчетата... как ще ти искат пари за да ползваш техните услуги нали се сещаш че има опция да ползваш модул и на Speedy така че не знам кого си питал ама тези 40 лв. са те поизлъгали. Ето ти и номер на човек който ще знае на кого да те пренасочи 0885677546 Мая Иванова Еконт Експрес. В работно време разбира се.

искаш да ти покажа емейла от тази същатата жена мисля и фактурата от фирмата която е правила модула
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Проблема е в Еконт не в фирмата писала модула.
Аз мога да покажа и фактура за 100 лв. направиха ми каквото искам и пак е неизползваемо заради сървара на Еконт
 
От: Модул на Еконт за Опенкарт

Ползвам модула на ЕЕ 2ра година на Преста без проблеми, на Опенкарт го имам инсталиран и конфигуриран от момчетата от програмния им отдел напълно безплатно. Не го ползвам защото трябва да въведа стойност за тегло на всеки продукт а не ми се занимава 200 артукула да ги едитвам един по един :) обаче на тестовете работи
 

Горе