Моето ново , първо блогче

vetzkov

Well-Known Member
Ето го моето отроче от днеска ми е имам за идея малко парички да изкарвам - чакам с нетърпение критика от всякакво естество , както и съвети най-вече за сео. http://haircare4yourhair.blogspot.com
 
Блоговете са ми непозната материя, но щом правиш блог свързан с продажби на продукт/и, не слагай реклами като амазон/адсенсе.

Банера на Профинаст го премести в текста, защото се виждат само първите 3 етапа "Как профинаст помага" 1,7,14 дни.

лична молба :) profinast.org/?vetzkov да го направиш на profinast.us/?vetzkov
ефекта е 1 и същ, все ще зимаш $ ако рефералнеш някой, просто ще ми помогнеш с one way линк към сайта ми.
 
Яко блогче, бате. Мога ли да почна с коментара ?:)
Почвам:
Еми може да си добавиш описание под заглавието на блога си. Това е СЕО, още може да си добавиш описания към линковете и да си ги направиш невидими. Събмитване по блог директории, намиране на линк партьори и събмитване на RSS Feed-ове към такива сайтове.

Иначе на мен ми харва блога ти. Избрал си готин продукт а и пазара си е голям за този вид медикамент. Пожелавам ти успехи с блогването. :wink:
 
а

Blinky каза:
Яко блогче, бате. Мога ли да почна с коментара ?:)
Почвам:
Еми може да си добавиш описание под заглавието на блога си. Това е СЕО, още може да си добавиш описания към линковете и да си ги направиш невидими. Събмитване по блог директории, намиране на линк партьори и събмитване на RSS Feed-ове към такива сайтове.

Иначе на мен ми харва блога ти. Избрал си готин продукт а и пазара си е голям за този вид медикамент. Пожелавам ти успехи с блогването. :wink:

Първо благодаря за окоражаващите начални думи. Такам , знам че съм далече от идеалното но вече събмитнах в всички директория от тая листа в един от постовете дето спайки я беше предоставил :D . Сега чакам резултатът - да се появя в г.
Имам огромна молба - някой да ми каже стъпка по стъпка как да си направа рсс фийд
И още един въпрос - "още може да си добавиш описания към линковете и да си ги направиш невидими" - това как става
Благодаря предварително и очаквам още съвети и критики.
 
Кефи много, мисля, че ако вкараш трафик ще конвертира добре. Не спирай да постваш уникални тематични статии, разнообразявай ключовите думи, събмитвай, говори с хората и гледай к'во става :) Много читаво изглежда, въпреки че е семпло.
 
eee когато правиш affiliate блог избягвай да вкарваш каквито и да е било реклами, махни го adultfriendfinder.

хората ще идват в блога ти, защото имат проблем - оплешивяват. на дали някой ще го интересуват запознанства, а ако се заинтерисува ще го разсеяш с тея мацки и отиде работата ^^
 
georgimateev каза:
Абе плешивите ако са чекиджии, ше се регистрат като луди в adultfriendfinder-а и ше изкара пак доволни кинти :)

Една хубава БГ поговорка гласи "От 2 стола се пада на земята" :D
 
a

ок мерси за позитивните коментари - та събмитнах аз вчера във всички директории от статията на блинки , даже пуснах постове в един 2 форума и върпоса ми е кога ще се поява в гугъл- това ме интересува най-много.а и на още един въпрос да ми отоговорите - има ли някав хтмл код дето да ми казва кой посетител от коя държава е.Благодаря предварително
 
Re: a

vetzkov каза:
ок мерси за позитивните коментари - та събмитнах аз вчера във всички директории от статията на блинки , даже пуснах постове в един 2 форума и върпоса ми е кога ще се поява в гугъл- това ме интересува най-много.а и на още един въпрос да ми отоговорите - има ли някав хтмл код дето да ми казва кой посетител от коя държава е.Благодаря предварително
Различните броячи попринцип показват , ама колко е вярно нз
 
Re: a

ZzZaPyr каза:
vetzkov каза:
ок мерси за позитивните коментари - та събмитнах аз вчера във всички директории от статията на блинки , даже пуснах постове в един 2 форума и върпоса ми е кога ще се поява в гугъл- това ме интересува най-много.а и на още един въпрос да ми отоговорите - има ли някав хтмл код дето да ми казва кой посетител от коя държава е.Благодаря предварително
Различните броячи попринцип показват , ама колко е вярно нз
ок мерси а относно това кога гугъл ще реши да ме адне има ли някаква яснота?
 
a

хмм интересно но изглежда че вече 24 часа след като го пуснах в блогспот още ме няма в гугъл а само някав тъп линк от една от блог директориите.нямам нито пр нито нищо - хмм моля кажете дали не правя нещо както трябва.иначе в момента подготвям една много добра статия за плешивостта така добре пренаписана с примери и т.н.моля чакам съвет относно пр-а и показването в гугъл

п.с. независимо че още ме показват само директории излизам на първо място за No more baldness - http://www.google.bg/search?hl=bg&q="no+more+baldness"&btnG=Търси&meta=
 
Гъгъл щи го индексира споко, на 3 месеца се ъпдейтва ПР.
 
Tsanko каза:
DEATH каза:
Гъгъл щи го индексира споко, на 3 месеца се ъпдейтва ПР.
Мисля че Юли е следващия ъдейт, който чакам с нетърпение :twisted:
Ехеее , аз си мислех че е чак август :)
Още по-добре ;)
 

Горе