Може ли да се изкарват добри пари от сайт

Barmolino

New Member
и Аз може би като всеки един тук съм се лутал по хилядите сайтове за е-мейли сърфиране и разни други.
Но след като видях за какво става въпрос този сайт ми допадна много
ГенБукс ;)
Мисля да опитам
имам Опит в това интерсува ме може ли да се изкарват добри пари от
сайта в смисал да си седя в нас да си правя различни сайтчета и да продавам продуктите от ГенБукс и да си докарвам поне колкото средната работна заплата в БГ
мерси предварително
надявам се че ако имам някакви проблеми ще намеря компетентна помощ тук :)
Успех пожелавам на всички който се захващат с това начинание
 
е ква хитринка, аз станах реферал, защото помагат, и тва е начин да им се отблагодаря... :D

а по темата...ми да можеш да изкарваш доста...аз мисля да "нападам" зимната ваканция :D ако е много студ... :)
 
И ние сме благодарни. Трябва да си помагаме, няма начин. Иначе ще ходиме да правиме кинти на тези с "идейте", и ще ни плащат по 300 лева на месец, защото толкова според тях струва това. много ме кефят.

Искам още веднъж да благодаря на всички, и ще участвам активно в проблеми свързани с афилиейт маркетинга.

Успехи на всички готини хора тук. :)
 
Мисля че е честно спрямо всеки, пък съм сигурен че има хора които са се изхитрили и не са ни реферали, ама няма значение, живи, здрави и много кинти :p
 
Blinky каза:
И ние сме благодарни. Трябва да си помагаме, няма начин. Иначе ще ходиме да правиме кинти на тези с "идейте", и ще ни плащат по 300 лева на месец, защото толкова според тях струва това. много ме кефят.

Искам още веднъж да благодаря на всички, и ще участвам активно в проблеми свързани с афилиейт маркетинга.

Успехи на всички готини хора тук. :)

именно за това става дума защото се подиграват с труда на хората ;)
мерси за инфото ;)
и успех и от мен на всички :)
 
arsenal каза:
Мисля че е честно спрямо всеки, пък съм сигурен че има хора които са се изхитрили и не са ни реферали, ама няма значение, живи, здрави и много кинти :p

Ще си позволя да те поправя. Едва ли може да става дума за хитрост, за да не се отблагодариш на някой, който ти е отворил очите за много работи (като му станеш реф.). По-скоро го оприличавам на манталитет, глупост и донякъде завист. Аз лично съм реф. на форума за 4 програми (мисля, че така се отблагодарявам) и вместо да пише на всеки втори пост Pay Pal Donate или нещо от сорта, аз ще дам моята помощ, за да може този форум да го има и да научат повече хора как, малко или много да си помогнат.
Затова се надявам, че всеки, който иска да почне своя online business, ще започне от тези проверени афилиейт програми.
За да го има този форум и да си помагаме :arrow: печелим повече.
 
Евалат за тези думи. Радвам се има такива хора. :wink: stiflar, бате ако имаш специално нужда от нещо да питаш или да споделиш - винаги може да пишеш тук или на лично ми драсни няколко реда. :wink:

Успехи и здравей и на теб, Barmolino. Сори, че не ти отговорих още от начало, но темата пое друга посока. :roll:
 
Ми дано всики мислят като вас, радваме се че ви помагаме с колкото можеме, радвеме се също че сме заедно защото никои не се е родил научен, ние също сме научили много от вас закоето ви благодарим. Together will be stronger :)
 
Опааа много добра тема. В интерес на истината преди да вляза в този форум се занимавах и с друга ниша, макар и да бях пробвал ГБ преди. Тука ме обедиха да започна и с продажбата на хербал продукти, което се отрази добре на бюджета ми. Съжелявам само, че за ГБ нe съм ви affiliate, но сега с MN да наваксам и да ви се отблагодаря подобаващо :) Много се радвам, че този форум се разраства и идват все повече и повече нови предприемчиви млади хора и се надявам да може и на тях да помогнем за да започнат своя бизнес в интернет. Защото в началото е много важно някой да ти даде съвет и да помогне с каквото може :wink: Айде сега всички се залавяйте за работа, че мисля тоя форум до една година да се казва "Форума на българските интернет милионери" 8)
 
Blinky каза:
Евалат за тези думи. Радвам се има такива хора. :wink: stiflar, бате ако имаш специално нужда от нещо да питаш или да споделиш - винаги може да пишеш тук или на лично ми драсни няколко реда. :wink:

Успехи и здравей и на теб, Barmolino. Сори, че не ти отговорих още от начало, но темата пое друга посока. :roll:

Мерси за доброто посрещане. От работа (досадната) нямам време да отговоря. Имам още доста какво да питам и да науча, но се старая да намеря първо какво има по моя проблем и тогава да питам, затова и съм малко по пасивен с въпросите. Има достатъчно информация във форума и в линковете, водещи към личните блогове (и не само) на най-запознатите тук. Който търси - намира :wink: . Ще се възползвам от ценните ви съвети винаги, не питай старило бла бла. успех
 

Горе