Може ли да се печелят пари от facebook страница?

Ако има много потребители (над 5к), може да се печели по много начини. Афилиейт линкове (без да се прекалява, за да няма отлив), платени линкове (2-3 на ден), добавяне в групи срещу заплащане или предлагане за харесване на други страници. Най-общо взето, това е...
 
Аз от известно време се чудя дали да създам страница. Според вас в днешна дата лесно ли е да се постигнат 5-10К харесвания? Знам, че зависи от съдържанието и т.н. , но говоря без някоя голяма страница да Ви рекламира. :)
 
Аз от известно време се чудя дали да създам страница. Според вас в днешна дата лесно ли е да се постигнат 5-10К харесвания? Знам, че зависи от съдържанието и т.н. , но говоря без някоя голяма страница да Ви рекламира. :)

Ще отнеме над година да постигнеш 5-10К харесвания без реклама.
 
Ще отнеме над година да постигнеш 5-10К харесвания без реклама.
Не е вярно това твърдение. Има методи, с които можеш да го постигнеш за по-малко от месец, според зависи усилията, които полагаш разбира се, може и по-кратко.
 
Имам една на всеобща тематика, по няколко снимки на ден се качват, много активна и след година все още няма 8К. Да пробва. ;)
 
Това, че ти не си успял не означава, че не може. :)
Ако си направиш труда да ровиш и да четеш, ще намериш. Де да ставаше само с качване.. :)
 
Направил съм си труда и това е резултатът, не бери грижа кой е успял и кой не. Всичко, което предлага фейсбук като безплатни функции е използвано включително и каненето на харесалите от името на страницата, ако не са направили вече това.
Всякакви добавяния на неактивни индийци от разни сайтове са избегнати.
 
Грам не ме бърка, че ти не си успял, приятелю. Просто не е окей да се пишат глупости, убиващи ентусиазма на момчета, които тепърва започват.

Ако пича, които попита, има сериозен интерес и е склонен да положи труда, да ми пише на лични, ще му помогна. 8К за месец се правят, бих заложил пари.
 
Да и аз щях да попитам, примерно за страница с 30 хиляди българска, дали е възможно да направя 8К за месец, два или три? Разбира се, ако се предлага такава услуга и става въпрос за реални хора с нормален метод за привличане, може да ми пишеш на ЛС.
 
Това за страница на български език важи ли?
Не съм пробвал с български фенове, ще стане вероятно, но ще е по-трудно.


Да и аз щях да попитам, примерно за страница с 30 хиляди българска, дали е възможно да направя 8К за месец, два или три? Разбира се, ако се предлага такава услуга и става въпрос за реални хора с нормален метод за привличане, може да ми пишеш на ЛС.
Възможно е разбира се, метода е напълно нормален, в зависимост от нишата процента на успеваемост(привличане) може да стигне и 35-40%.

Помагах на приятел, който се занимаваше с този тип услуги преди няколко месеца, имаше поръчка от adult affiliate marketer, който искаше страница с 50к. От 0 до 50к беше постигнато за 30тина дни, за колко е продал страницата обаче не знам.
 
Грам не ме бърка, че ти не си успял, приятелю. Просто не е окей да се пишат глупости, убиващи ентусиазма на момчета, които тепърва започват.

Ако пича, които попита, има сериозен интерес и е склонен да положи труда, да ми пише на лични, ще му помогна. 8К за месец се правят, бих заложил пари.

Приятелю, ставаше дума за страница на БГ пазара, не да привличам индийци в чужди страници.
Могат да пробват и след месец да дойдат в темата, отбелязвайки феновете, които са постигнали.
Това, че една страница (чужда) е успяла да достигне 8К за месец съвсем не означава, че ВСЯКА ще го направи, още повече, че фейсбук си барат по системата, според това какво са сънували миналата вечер.
 
Приятелю, ставаше дума за страница на БГ пазара, не да привличам индийци в чужди страници.
Могат да пробват и след месец да дойдат в темата, отбелязвайки феновете, които са постигнали.
Това, че една страница (чужда) е успяла да достигне 8К за месец съвсем не означава, че ВСЯКА ще го направи, още повече, че фейсбук си барат по системата, според това какво са сънували миналата вечер.
Къде е упоменато, че става въпрос за БГ страница?

Къде съм казал, че ще "ДОБАВЯМ" индийци? Тая страница, която дадох за пример в предния си пост, според тебе индийска ли е аудиторията и въобще някой ще плати ли за индийска страница с цел афилиейт маркетинг?

Това, че ти се ограничаваш и казваш, че не става, щото ти не можеш, въобще не означава, че аз не мога или че не става. Нито пък означава, че при такъв резултат страницата трябва да е с inactive хора или пък индийска.

Няма да влизам в излишни спорове, просто е добре да говориш от твоя опит и твоите резултати, а да не обобщаваш.
 
Ами аз и в твоя случай резултати не виждам, защото хипотетично казваш, че е възможно, но недоказано и неиздържано. Следващата стъпка е сигурно страница с 100к за седмица?

Пусни два линка да видим за какво говориш. Да видим аудиторията, деиствително колко прясна е страницата и тн.
 

Горе