Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Frik

Active Member
Здравейте!
Както най-вероятно повечето от вас знаят, в момента тече записването за 10-тия юбилеен конкурс "БГ Сайт 2009". Наскоро започнах проект (всъщност още не съм го завършил), но ще го завърша до крайния срок на записване в конкурса. Питам се обаче (съответно питам Вас... :)), дали е добра идея и може ли обикновен човек като мен да спечели? :(
 
Последно редактирано:
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Всякакви класации са винаги субективни.Ако предложиш нещо интересно и оригинално защо не.Все пак за следващата класация започни по-рано да се готвиш.
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

То докато не се пробваш няма как да разбереш. :)

В тоя случай не знам, но по принцип всеки простосмъртен с много кеш може да спечели какъвто си иска конкурс в БГ. :D
 
От: От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

простосмъртен с много кеш
Try again...
 
От: От: От: От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Що тея дето имат много кеш безсмъртни ли са?:)
Не, просто получават по-скъп ковчег и добре пренаписани некролози. :mrgreen:
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Може и да може, защо не ?
Може и сайт на публиката да спечелиш, ако всички във форума са навити да те подкрепим.
Това според мен е по-голямото признание, отколкото наградата, която в БГ винаги отива не там, където и е мястото.
Тази страничка с критериите е важна [URL]http://www.bgsite.org/?page=jury[/URL]
И още от мен предлагам като помощ, ако имаш нужда от хубав флаш - банери, лого или др.
Ако колеги, които правят графични лога се съгласят да помогнат и ти направят лого или хедър, то аз мога от графиките да ти направя флаш при твое желание.
Естествено про боно.
Успех и да го покажеш този сайт за коментари и идеи.
П.П. Повечето от участниците нещо не ме впечатляват, така че имаш шанс.:)
Едит : А от самия сайт на организаторите направо ми забива лаптопа.
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Аз по принцип имам голямо неуважение към класациите като цяло. Най-добрата оценка дават посетителите на дадения сайт, които решват дали да посещават дадения сайт и колко начесто.

П.П.:
Някои от споменатите в журито не ми вдъхват особено доверие, но всеки с начинанията си.
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Всичко е нагласено, затова простосмъртните няма смисъл да си дават парите за глупости. И какво ако спечелиш? Ще ти е кеф 2 дни и после?
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Всичко е нагласено, затова простосмъртните няма смисъл да си дават парите за глупости. И какво ако спечелиш? Ще ти е кеф 2 дни и после?
Да бе, те нали и такси май събират за участие.
Ама нещо няма много участници записани още.:)
Аз съм да опита за сайт на публиката, като е решил.
 
От: От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Да бе, те нали и такси май събират за участие.
Ама нещо няма много участници записани още.:)
Аз съм да опита за сайт на публиката, като е решил.

Таксата за участие на сайт е 100 лв.
За сайт на публиката се бори всеки регистриран сайт, така че не се изисква нищо по-специално... За съжаление, както споменах сайта е още в процес на изработка, което означава че няма никакъв трафик... Аз ще се опитам да пусна около 100-тина статии със старта, но едва ли те ще бъдат индексирани достатачно бързо за да имат някакъв ефект...
Обеден съм, че с ваша помощ (визирам форума), е постижима всяка цел, но не съм сигурен дали всички ще застанат до мене...
Все пак нека да не избързвам... ще подготвя сайта, ще Ви го представя, а вече вие ще решите дали си струва да участвам с него... :wink:
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

каква е файдата и наградата за спечелилия ?
ако е само душевна чекия... мерси - за 100 лева има много по приятни удоволствия :)

пък дайте един конкурс даси организираме във форума с такса едно левче и ако спечелиш пак ще ти е кеф ?
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

пък дайте един конкурс даси организираме във форума с такса едно левче и ако спечелиш пак ще ти е кеф ?

Това една чудесна идея. Не може форум без конкурси!
 
  • Like
Реакции: Frik
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

каква е файдата и наградата за спечелилия ?
ако е само душевна чекия... мерси - за 100 лева има много по приятни удоволствия :)

пък дайте един конкурс даси организираме във форума с такса едно левче и ако спечелиш пак ще ти е кеф ?

Всъшност идеята ти е много добра! Наградата за "Най-добър сайт" на Предприемач.ком ми звучи много добре, само че едва ли на някой ще му се занимава с изготвянето на категориите, правилата и организационната дейност по конкурса...

Колкото до наградата на "БГ Сайт" (гъделичкане на егото си) - да, може би не си струва...
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Идеята е чудесна, но трябва внимателно да се изберат правилата и оценяващите.И темата може би трябва да е една и съща за всички участници, за да се разбере кой се е справил най-добре.
 
От: От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Идеята е чудесна, но трябва внимателно да се изберат правилата и оценяващите.И темата може би трябва да е една и съща за всички участници, за да се разбере кой се е справил най-добре.

Мисля, че има доста хора от форума (като започнем от основателите на форума), които биха били доста обективни в оценките си... друг е въпроса дали би им се занимавало?

Колкото до категориите, трябва да има поне няколко, иначе ще стане адска каша в критериите за оценяване...
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Не, трябва да бъдат различни. Ще се поставят различни показатели, всеки от който носи точки - възраст, дизайн, оригиналност, посещения и т.н. После се сумират.

Другият вариант е, да направим едно сео състезание, но това вече става предмет на нова тема, нека не разваляме тази :)
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Не, трябва да бъдат различни. Ще се поставят различни показатели, всеки от който носи точки - възраст, дизайн, оригиналност, посещения и т.н. После се сумират.

Другият вариант е, да направим едно сео състезание, но това вече става предмет на нова тема, нека не разваляме тази :)

Мисля, че все още се чуват в далечината неприятните отзиви за стартиралото преди почти месец СЕО състезание... и лично на мен някак си не ми допада, въпреки че форума има и СЕО секция...

Но идеята за награди на сайтове определено има перспектива за развитие...
 
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Ако се добави и категория "най-малко правописни грешки в сайта" ще озори много от хората:lol:
Шегича:lol:

PS: Включително и мен:lol:
 
Последно редактирано:
От: Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен?

Izida, ама защо възраст на сайта ?
Не трябва ли да започне изграждането на сайтовете по едно и също време и като задание по тема ?
Иначе всеки ще си участва със стар и разработен проект.
Това avtorentakar какво беше точно?
 

Горе