Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

velkoto

Member
Здравейте колеги! Цял ден се мъча с един wordpress сайт, и тъй като за пръв път работя с тази платформи имам следните проблеми.
Таговете/етикетите излизат на маймуница от сорта на: %D0%D и т.н. и втория ми проблем е че незнам как да направя drop-down менюто на сайта.
Сайта е sportgoal.eu, като всякакви други съвети и критики биха ми били от полза. Благодаря ви предварително!

 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

не виждам къде ти излизат на маймунки.При мен излизат добре.Един съвет направи си по хубав надписа /логото.Ето тук може да ти помогнат за изработката http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17670

Иначе на мен ми харесва .браво
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

Значи след дадена статия, отдолу нали излизат етикетите, като цъкнеш на тях виж как ще ти ги изкара на шльокавица.
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

Имаш снимки в неправилна пропорция, не е фатално, но не изглежда много професионално.
Я кажи това, което излиза на маймуница какъв елемент е всъщност, на мен ми се струва че са някакви надписи на кирилица, които са хардкоднати в темата. Вероятно си обръщал кодировките и са изгърмяли. Трябва да ги намериш и пренапишеш на кирилица отново.
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

На мен всичко ми изглежда ОК.
 
Ти как си успял така да го скапеш този WP? Виж само какъв ти е URL-а за таговете. Отваря се начална страница вместо таг.
 
От: Re: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

Ти как си успял така да го скапеш този WP? Виж само какъв ти е URL-а за таговете. Отваря се начална страница вместо таг.

Колега, още не съм го скапал но съм на път:) Виж отново внимателно, че отваря етикетите а не начална страница, нещо си се заблудил. Пробвах ако етикета е на латиница няма никакъв проблем, но ако е на български е мазало.
 
и да го гледам, и да не го гледам ....

Capture.jpg
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

Превеждал ли си темата? Аз като си правя подобни експерименти се получава така. И нещо си бутал по permalinks, както каза Васко по-горе. Ако имаш оригиналната тема пробвай нея и виж дали прави пак такива проблеми.
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

Пробвах с оригиналната тема, пробвах и с друга тема но проблема си остава:( А някой да даде инфо за drop-down менюто?
 
От: Молба за малко помощ! Таговете излизат на маймуница?

офтопик.
Как си направи URL-тата така. Искам да си корегирам и моите в сайта.
 

Горе