Молба за работа за инвалид

gago89

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте! Казвам се Гаврил, на 25 години съм, инвалид 100%. Завършил съм "Промишлена електроника". В момента съм студент втора година в МВБУ "Маркетинг и комуникации" дистанционна форма.
Молбата ми е следната, ако вие или някой ваш познат може да ми помогне в намирането на работа, ще съм безкрайно благодарен.
Занимавал съм се с много неща - изработване на сайтове на html и css. Работил съм няколко месеца като дата ентри опетатор, но започнах да имам проблеми със зрението. Въвеждал съм продукти в онлайн магазини. Поддържал съм фейсбук страници. Имам опит с Photoshop(добри умения), Word(отлични умения), Excel(отлични умения),PowerPiont(отлични умения), Wordpress(отлични умения), видеообработващи програми(много добри умения) програми за добавяне на субтитри(отлични умения)и др. Владея и на добро ниво английски език.
Другият ми проблем е с очите. Затова не мога да стоя повече от два часа на лаптопа.
Нямам никаки финансови претенции, всеки лев ще е в плюс и най-важното ще се чувствам полезен на себе си и семейството.
Ако някой ми даде шанс, ще съм му благодарен!
 
Последно редактирано:
От: Молба за работа за инвалид

Искрено ти пожелавам да намериш нещо тук. Лошото е, че имаш и проблем със зрението, но и за 2 часа на ден могат да се изкарват някакви пари. Успех и дано не те нападнат колегите като нов потребител :)
 
От: Молба за работа за инвалид

Напиши все пак на какво ниво са ти уменията в изброените приложения. Ще е от полза.
 
От: Молба за работа за инвалид

Маркетинга е много хубаво нещо в твоя случай. Много добра идея ще е да станеш добър маркетолог и да изнасяш лекции. Може да се свържеш с телерик, софтуни и там какви бяха другите академии, да си подготвиш някаква лекция подробна и хубава и да ги питаш да изнасяш лекции по маркетинг. Или пък да се насочиш към частни фирми и да им предлагаш маркетинг и начини те да се рекламират. Според мен се насочи към нещо което не е свързано с компютри, за да не се задълбои проблема с очите ти, а и няма смисъл да се мъчиш. Маркетинга е свързан, но не чак толкова с компютрите.
 
От: Молба за работа за инвалид

Работя от време с една колежка от тук, която е напълно сляпа. Превежда ми от руски, като всеки път се справя блестящо, даже и със сложна техническа материя. Как го прави нямам никаква представа, за мен е нещо като чудо.
 
От: Молба за работа за инвалид

Със специален софтуер слепите хора могат да работят пълноценно на компютър. Тук има повече информация по въпроса: http://bezmonitor.com/
 
От: Молба за работа за инвалид

Пиши ми на лично. Имам няколко неща за теб. Изпрати ми моля те нещо което си правил на фотошоп В момента ми трябва и дизайн на 4-5 банера.
 
Последно редактирано:
От: Молба за работа за инвалид

Браво колега.Отлично оформена и семпла обява.Успех ти пожелавам с намирането на работа.
 
От: Молба за работа за инвалид

Благодарение на колега от форума започнах работа. Благодаря ви :)
 
От: Молба за работа за инвалид

Пич винаги вярвай във мечтите си .всичкото е вяра и да го искаш истински , от сърцето, и се получава .
 
Re: От: Молба за работа за инвалид

Благодарение на колега от форума започнах работа. Благодаря ви :)

Радвам се, че нещата така са тръгнали. ;) Много дори. Успехи и гледай само напред.
 
От: Молба за работа за инвалид

Здравей Гавриле, покажи какво си правил - сайтове, изображения, видеа. Ще от полза на всеки, който иска да ти даде малко работа.
 
От: Молба за работа за инвалид

Здравейте! Казвам се Гаврил, на 25 години съм, инвалид 100%. Завършил съм "Промишлена електроника". В момента съм студент втора година в МВБУ "Маркетинг и комуникации" дистанционна форма.
Молбата ми е следната, ако вие или някой ваш познат може да ми помогне в намирането на работа, ще съм безкрайно благодарен.
Занимавал съм се с много неща - изработване на сайтове на html и css. Работил съм няколко месеца като дата ентри опетатор, но започнах да имам проблеми със зрението. Въвеждал съм продукти в онлайн магазини. Поддържал съм фейсбук страници. Имам опит с Photoshop(добри умения), Word(отлични умения), Excel(отлични умения),PowerPiont(отлични умения), Wordpress(отлични умения), видеообработващи програми(много добри умения) програми за добавяне на субтитри(отлични умения)и др. Владея и на добро ниво английски език.
Другият ми проблем е с очите. Затова не мога да стоя повече от два часа на лаптопа.
Нямам никаки финансови претенции, всеки лев ще е в плюс и най-важното ще се чувствам полезен на себе си и семейството.
Ако някой ми даде шанс, ще съм му благодарен!

Успех и от мен! Бъди жив и здрав и Господ да е с теб!
 

Горе