Моля за Вашето мнение при избора на...

Гласуване за лого на фирмен сайт


  • Общо гласове
    50
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Хора, не знам защо но ми е тръпка какво ще изберете, погледнах да видя има ли избран победител, нямаше, затова погледнах другия линк и ако няма да е охлюва според мен това символче не е лошо: http://www.dimog.com/wp-content/uploads/2012/02/13.png

Виж файлът 3142

Може би ако не е затворена окръжност и листото заприлича на листо.. не знам, но ми хареса, че е изчистено някак си на фона на останалите (само охлюва е по-добър :) )
 
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Хехе, да не би кандидатът с охлюва да е пуснал нарочно толкова добро лого, за да саботира конкурса? :D Това е в кръга на шегата.

След толкова продължително гласуване и обмисляне ще ми е интересно да видя кой е спечелилият, когато резултата бъде обявен :)


П.С. Не съм участвал в конкурса, просто ми е интересно, защото надпреварата е ожесточена :)
 
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Хехе, да не би кандидатът с охлюва да е пуснал нарочно толкова добро лого, за да саботира конкурса? :D Това е в кръга на шегата.

След толкова продължително гласуване и обмисляне ще ми е интересно да видя кой е спечелилият, когато резултата бъде обявен :)


П.С. Не съм участвал в конкурса, просто ми е интересно, защото надпреварата е ожесточена :)

Обявили са победител, избрали са си първото лого.
 
Последно редактирано:
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

И аз така бях, но повече на фрик няма да му се занимавам с темите, поне да беше казал че са обявили победител, избрали са си първото логонце.

Оня човек, който се отби само за да му гласуваме за снимката се върна да каже какво е станало, прояви благодарност за вниманието, за отделеното време...

Изпревари ме, жалко че не пише дата кога е избран победителя (късно снощи), но това е без значение!

Край на конкурса!

Първо искам да благодаря на всички участници в конкурса и за тяхните страхотни предложения. В почти всяко предложение имаше идея, съчетана с изискванията в конкурса!
Благодаря и на администраторите от weld1.bg за изключително професионалното отношение! Бъдете сигурни, че отново ще ползвам услугите на сайта Ви!
Благодаря и на всеки дал своя глас в анкетата, както и коментарите по предложенията! Конкурса събра над 400 предложения за лого, което ме затрудни при избота на победител и вашата помощ ми бе изключително необходима!

И така, победител в конкурса за лого е: Предложение П-006402

Честито на победителя!
 
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Изпревари ме, жалко че не пише дата кога е избран победителя (късно снощи), но това е без значение!

За мен има значение, съжалявам в такъв случай и се извинявам!!!
 
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Виж файлът 3095

Тъй като и аз участвам в конкурса да си похваля моето :)

Мисля, че трябва да се потрудиш повече. Неми харесва(((
 
От: Моля за Вашето мнение при избора на...

Край на конкурса!
:D
Приключи една сага!
Честито лого и много успехи! Много градини и горички да създадете!
 

Горе