Моля за мнения

bulgartrade

New Member
Здравейте,
Отдавна следя дискусиите във форума и се учудих, че реклами за него се появяват в редица световни сайтове, което е добре за собствениците. Аз отдавна се мъча да изкарам някой лев от интернет, но до момента не съм успял. Скоро се включих в една програма за регистрация на домейни, като вече цял месец се бъхтя да я преведа на български, а не знам има ли смисъл. Все още никъде не съм я регистрирвал, а и за да почне да функционирва трябва да внеса авансово 200 $. Но ще съм благодарен на тези от Вас, които ми дадат съвет да продължавам ли ( дали да регистрирам собствен домейн и хостинг за нея ) или да се отказвам.
 
За каква точно програм става въпрос , щото така звучи :
"Имам кола ама не иска да тръгне , къде е проблема ? "
Дай малко повече информация ;)
 
Не искам да давам конкретен съвет засега но ако ще занимаваш с хостинг и домеини погледни тук

http://forums.webhostdir.com/forumdisplay.php?f=5
В старите теми също има ценни съвети :)


P.S Поне според мен винаги има смисъл стига да се захванеш сериозно с начинанието и да имаш реалистични очаквания
 
моля за мнения

Според условията на форума не мога да публикувам линк преди 5 отговора. За програмата мога да кажа следното: Първо получаваш готов тамплетен сайт на английски език с покупни цени. Например за .com и .net - $6.99, за .eu- $10.99, за .org- $6.99, за .mobi- $8.49 и т.н. Ти сам си определяш собствените продажни цени и начина на плащане. Има готови схеми на заплащане- аз съм включил epay, paypal и moneybookers. Има и възможност за регистриране на дилъри, като сам определяш условията за тяхната регистрация и цените за дилърите. Хубавото е, че никъде в сайта няма линк към собственика, към който си се регистрирал. А хостинга е на американски сървъри. Трябва обаче предварително да приведеш 199 долара, които пак са си твои и ще използваш за първоначална работа. А за дилърите, които се включват към теб сам решаваш как да ги регистрирваш- дали безплатно или срещу заплащане. Сайта ти е на американски сървър и ако си регистрираш собствен домейн можеш да го пренасочиш към него. Можеш и да избереш валутата в която да се извърши плащането. Аз съм регистрирал два сайта- единия за плащане в левове и втори- в щатски долари. Питайте друго за да набера 5 отговора.
 
Re: моля за мнения

bulgartrade каза:
Според условията на форума не мога да публикувам линк преди 5 отговора. За програмата мога да кажа следното: Първо получаваш готов тамплетен сайт на английски език с покупни цени. Например за .com и .net - $6.99, за .eu- $10.99, за .org- $6.99, за .mobi- $8.49 и т.н. Ти сам си определяш собствените продажни цени и начина на плащане. Има готови схеми на заплащане- аз съм включил epay, paypal и moneybookers. Има и възможност за регистриране на дилъри, като сам определяш условията за тяхната регистрация и цените за дилърите. Хубавото е, че никъде в сайта няма линк към собственика, към който си се регистрирал. А хостинга е на американски сървъри. Трябва обаче предварително да приведеш 199 долара, които пак са си твои и ще използваш за първоначална работа. А за дилърите, които се включват към теб сам решаваш как да ги регистрирваш- дали безплатно или срещу заплащане. Сайта ти е на американски сървър и ако си регистрираш собствен домейн можеш да го пренасочиш към него. Можеш и да избереш валутата в която да се извърши плащането. Аз съм регистрирал два сайта- единия за плащане в левове и втори- в щатски долари. Питайте друго за да набера 5 отговора.
Ползвай запетайки вместо точки или нещо подобно ;)
 
Re: моля за мнения

ZzZaPyr каза:
bulgartrade каза:
Според условията на форума не мога да публикувам линк преди 5 отговора. За програмата мога да кажа следното: Първо получаваш готов тамплетен сайт на английски език с покупни цени. Например за .com и .net - $6.99, за .eu- $10.99, за .org- $6.99, за .mobi- $8.49 и т.н. Ти сам си определяш собствените продажни цени и начина на плащане. Има готови схеми на заплащане- аз съм включил epay, paypal и moneybookers. Има и възможност за регистриране на дилъри, като сам определяш условията за тяхната регистрация и цените за дилърите. Хубавото е, че никъде в сайта няма линк към собственика, към който си се регистрирал. А хостинга е на американски сървъри. Трябва обаче предварително да приведеш 199 долара, които пак са си твои и ще използваш за първоначална работа. А за дилърите, които се включват към теб сам решаваш как да ги регистрирваш- дали безплатно или срещу заплащане. Сайта ти е на американски сървър и ако си регистрираш собствен домейн можеш да го пренасочиш към него. Можеш и да избереш валутата в която да се извърши плащането. Аз съм регистрирал два сайта- единия за плащане в левове и втори- в щатски долари. Питайте друго за да набера 5 отговора.
Ползвай запетайки вместо точки или нещо подобно ;)
Thanks: imeto,vze,com
 
Благодаря, но ми трябват съвети именно за рекламата. Освен това четох, че в щатите миналата година сърфирането по интернет чрез GSM превъзхожда сърфирането чрез PC и понеже чопнах една програмка за създаване на wap страници мисля да предлагам освен регистрацията на домейн mobi , създаването и на мобилни страници. Мислите ли, че ще се търсят в бг?
 
bulgartrade каза:
Благодаря, но ми трябват съвети именно за рекламата. Освен това четох, че в щатите миналата година сърфирането по интернет чрез GSM превъзхожда сърфирането чрез PC и понеже чопнах една програмка за създаване на wap страници мисля да предлагам освен регистрацията на домейн mobi , създаването и на мобилни страници. Мислите ли, че ще се търсят в бг?
Съвет - направи Англииския език Deffault , ако си се ориетирал главно към американци и англичани , щото определено там онлайн бизнеса е по развит
 
Да и аз съм на това мнение :) пък вече българина може да си сложи БГ език и да си го разгледа сайта, но на Английски ако е ще имаш по голям успех :)
 
takamato каза:
сложи и неща от сорта:

Grab your 3 totaly free web templates now!
Благодаря Ви! Действително пазара е в щатите. Язък за мъките по българския превод. Но като съм почнал да досаждам може ли да попитам и за мнението Ви за сайтовете за рингтонове за GSM и запознанства. Например: bgmobi,awardspace,com . Забелязах, че сайтовете за запознанство са най-посещавани.
 
Сайтовете за запознанства са едни от най-печелившите в интернет. Обаче е много трудно да направиш такъв и промотираш такъв. Само скрипта за такъв сайт струва около $1000. Но все пак ако решиш да се занимаваш с това ти пожелавам успех :)
 

Горе