Моля за помощ от професионалистите

spearhead

New Member
Искам да ви питам ако имам Алл ин уан сио и делийтна плугина, и после инсталирам Платинума, ще се отрази ли на серп в Г.

Трябва ли да попълвам всички кийвордс на ново?

Благодаря!
 
От: Моля за помощ от професионалистите

ако сложиш аналогичните настройки в Platinum Seo няма да се отрази (поне няма да е отрицателно влиянието). Мисля, че ще трябва да въведеш настройките отново.
 
От: Моля за помощ от професионалистите

ако сложиш аналогичните настройки в Platinum Seo няма да се отрази (поне няма да е отрицателно влиянието). Мисля, че ще трябва да въведеш настройките отново.

Става въпрос за бг контент. Ъпгрейднах на wp 2.8 oт 2.4

Всички плъгини са стари ще ги махна. Използвах Алл ин уан а сега искам да мина на платинума.

Много деликатна ситуация или просто да ъпгрейдна алл ин уан до версия за WP 2.8 ?
 
От: Моля за помощ от професионалистите

Пиши All-in-one SEO, а не ауу ин сийо и дилийтна понеже само показваш нивото на своята култура и едва ли някой ще ти помогне.
 
От: Моля за помощ от професионалистите

Правиш един бекъп на файлове и база данни, сменяш каквото искаш да сменяш като не стане връщаш файловете и базата данни и минаваш на следващия вариант. Предполагам ще ти отнеме по-малко време отколкото да питаш и да чакаш конкретен отговор, който може да се окаже и недостоверен и да прецакаш нещо без да можеш да го оправиш лесно след това ;)
 

Горе