Моля за помощ по един проект!

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Колеги, имам нужда от помощ,
от доста време разработвам, като част от екип методика за обучение на деца аутисти. Сблъскахме се с много проблеми и неразбиране от страна на държавата, институциите и различни Неправителствени организации, които работят в сектора. След 4 години работа методиката е факт. Нарекохме я Easytalk therapist. Като основната му цел е да е в помощ на терапевтите (логопеди, сурдопедагози, психолози, специални педагози) и учителите на деца с увреждания. Проблемът е, че искаме да създадем софтуер на базата на методиката, който да е съвместим с Android, iPhone, iPad, Windows 8, а и е нужен сериозен маркетинг за налагането му. Проекта е доста голям, но не ни стигат както често се случва - пари.

Затова и се наложи да кандидатстваме по различни проекти. Последния проект, по който кандидатстваме е към сайта http://www.indiegogo.com Кампанията можете да видите тук

Не искам да ви пиша глупости от рода : "Помогнете на децата с аутизъм", или подобни. Искам да Ви помоля да помогнете кой с каквото може и желае. Уточнявам, че след създаване на този софтуер българските деца с аутизъм ще могат да го използват безплатно, което е същността на проекта. Готов съм да отговарям на въпроси в темата.

П.П За тези, които искат да помогнат с банер, или да подпомогнат кампанията с пари:
Линк: http://www.indiegogo.com/projects/307232
Банер:
300-250.gif
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ по един проект!

Сложих линка към проекта в една фейсбук страница към гръцки сайт, имам възможност и за банер.
 
От: Re: Моля за помощ по един проект!

Мога да ви помогна с апп за дроида - стига да не е нещо голямо.

Алгоритъма, който трябва да се напише е доста сложен и най - вероятно ще се наложи да го направи голям екип. Със сигурност ще отнеме много физическо време ..
 
От: Моля за помощ по един проект!

Сложих линка към проекта в една фейсбук страница към гръцки сайт, имам възможност и за банер.
Много благодаря! Изпратих ЛС.
 
От: Моля за помощ по един проект!

Колега, щом е за децата ако желаеш напиши една статия с уникално съдържание и ако желаеш линкове към проекта ти и ще я публикувам в блога ми за уеб дизайн и ИТ новини.
 
От: Моля за помощ по един проект!

Колега, щом е за децата ако желаеш напиши една статия с уникално съдържание и ако желаеш линкове към проекта ти и ще я публикувам в блога ми за уеб дизайн и ИТ новини.

Благодаря за възможността, ще я напиша още утре!
 
От: Моля за помощ по един проект!

Благодаря, всякакъв вид подкрепа е добре дошла! Радвам се, че има толкова изобретателни потребители форума. Утре очаквам от сайта да представят и те проекта. Ще дам насоки на хората, които смятат да го ползват за финансиране на проекти. И ще споделям грешките си в тази тема, за да не се повтарят в бъдеще.
 
От: Моля за помощ по един проект!

Бих могъл да пусна реклама чрез статия в различни фейсбук страници, НО ще ми трябва някакъв сайт към който да напиша статията.. Ще има ли скоро такъв вид сайт? или ?
 
От: Моля за помощ по един проект!

Бих могъл да пусна реклама чрез статия в различни фейсбук страници, НО ще ми трябва някакъв сайт към който да напиша статията.. Ще има ли скоро такъв вид сайт? или ?

Има сайт, но засега е само на български www.easytalktherapist.com иначе кампанията за набиране на средства е: http://www.indiegogo.com/projects/307232
 
От: Моля за помощ по един проект!

Давай банери насам и линк към къде искаш да водят. :)

Даже ми ги пусни в скайпа за най-лесно.
 
От: От: Моля за помощ по един проект!

Давай банери насам и линк към къде искаш да водят. :)

Даже ми ги пусни в скайпа за най-лесно.

You must spread some Reputation around before giving it to uni-web again. Даже и репа не мога да ти дам :)
 
От: От: Моля за помощ по един проект!

You must spread some Reputation around before giving it to uni-web again. Даже и репа не мога да ти дам :)

Репите, за салатка. За такива неща няма нужда. ;)
 
От: Re: Моля за помощ по един проект!

ние стикваме темата в пазара засега това е най малкото което можем да направим засега...

Благодаря, на админите за помощта!
 

Горе