Моля за помощ по един проект!

От: Моля за помощ по един проект!

Пуснах пост и линк към сайтовете в нашата фейс страница.

Поне с това мога да помогна.
 
От: Моля за помощ по един проект!

Пуснах пост и линк към сайтовете в нашата фейс страница.

Поне с това мога да помогна.
Благодаря!
 
От: Моля за помощ по един проект!

Здравейте, мога да преведа или напиша статии по зададена тема, на български, английски или руски. Мога ли да помогна по този начин?
 
Мисля, че с банер и линк всеки може да помогне.
Затова, моля, пусни няколко банера тук в темата и всеки да ги качи поне на един негов сайт.

По разни проекти виждам бутон на пейпал за дарения, а ти казваш, че не достигат пари.
Направи нещо такова.
Тук всеки продава и купува разни услуги, и все си мисля, че и тези дето продават и тези дето поръчват могат да отделят по някое евро за една такава кауза, а не за събмит по директории, статии, фенове или лайкове.
 
От: Re: Моля за помощ по един проект!

Мисля, че с банер и линк всеки може да помогне.
Затова, моля, пусни няколко банера тук в темата и всеки да ги качи поне на един негов сайт.

По разни проекти виждам бутон на пейпал за дарения, а ти казваш, че не достигат пари.
Направи нещо такова.
Тук всеки продава и купува разни услуги, и все си мисля, че и тези дето продават и тези дето поръчват могат да отделят по някое евро за една такава кауза, а не за събмит по директории, статии, фенове или лайкове.

Линк: http://www.indiegogo.com/projects/307232
Банер:
300-250.gif


Благодаря! Ето линк към кампанията, за събиране на средствата!
 
От: Моля за помощ по един проект!

Здравейте,
Не мога да помогна с много неща, но мога да помогна с изработка на лого, банер или картинка графична обработка ще се радвам да бъда полезна.

Поздрави и лека вечер
 
От: Моля за помощ по един проект!

Здравейте,
Не мога да помогна с много неща, но мога да помогна с изработка на лого, банер или картинка графична обработка ще се радвам да бъда полезна.

Поздрави и лека вечер
И аз мога да предложа същите неща.
Поздрави :)
 
От: Моля за помощ по един проект!

Здравейте,
Не мога да помогна с много неща, но мога да помогна с изработка на лого, банер или картинка графична обработка ще се радвам да бъда полезна.

Поздрави и лека вечер

Пиши ме и мен за тези неща :)
 
От: Моля за помощ по един проект!

Страхотна инициатива! Дано да има успех! Почнах да я споделям в няколко фб страници и ще сложа банера на няколко сайта. Как върви за сега кампанията?
 
От: Моля за помощ по един проект!

Благодаря, на всички за помощта за сега има доста хора помагат - всеки с каквото може. Към момента пари никой не е дарил, но и това ще стане! Благодаря отново на всички, които помагат!
 
От: Моля за помощ по един проект!

Здравей!

Имам FB страница с около 2500 реални потребителя, доста голям процент от които активно следящи я за новини и т.н. Бих желал да помогна с постване на няколко публикации там. Ако ми дадеш текст, който да постна като публикация ще е супер.

Поздрави!
 
От: Моля за помощ по един проект!

Мога да ви помогна с разработката на приложението за iPhone/iPad
 
От: Моля за помощ по един проект!

Мога да ви помогна с разработката на приложението за iPhone/iPad

Здрасти, прати ми на ЛС. имейл и тел. за контакт
 

Горе