Моля за услуга

newbie

New Member
Добър ден.Искам да попитам има ли някой желание да ми подари 1 домейн,няма значение какъв,защото дебитната карта още не ми е готова и няма как да си купя:(.
Понеже сега изучавам как се полва wordpress и ми трябва хост и домейн.Ще ползвам безплатен хост,но без домейн няма как:(.
 
От: Моля за услуга

аз нямам, иначе бих.

п.п. само домейна ли те спира ? има безплатни ?
 
От: Моля за услуга

Има безплатни,но не искам да се уча с тях.Без това ми е още каша в главата с новото инфо,което поемам:)
 
От: Моля за услуга

wordpress върви чудесно на локалхост, хем няма да ти бави - идеално за учене, докато ти дойде картата.
 
От: Моля за услуга

Здравей,
няма да ти подаря, но ще ти дам хост и домейн, докогато ти е нужно.

Пиши на лични ако все още искаш.
 
От: Моля за услуга

Здравей,
няма да ти подаря, но ще ти дам хост и домейн, докогато ти е нужно.

Пиши на лични ако все още искаш.

Varlov,благодаря ти за предложението,но търпеливо ще си изчакам картата.Без това ми беше малко неудобно да пусна тази тема...
Искам само да ви попитам някои неща.
Сайтовете,направени с wordpress имат ли раностойни шансове за класиране в търсачките спрямо тези,написани без CSM
Тоест ако имаме хипотетично 2 сайта.
1-я е изграден s wodrpress
2-я без тези платформи
И на 2-та сайта СЕО-то им е направено по 100% еднакъв начин.
беклинкове,контент,събмит,тагове итн.
Кой от 2-та сайта ще е на по предни позиции?
 
От: Моля за услуга

Wordpress - без wordpress все тая е за търсачките. Въпроса е съдържанието и какви и колко сайтове линкват към тебе.

Може да си регистрираш един акаунт на wordpress.com - дават ти безплатен хост с домейн тип ime.wordpress.com - перфектно е за разцъкване в началото.
 
От: Моля за услуга

1-я е изграден s wodrpress
2-я без тези платформи

Естествено, че wordpress базираният сайт ще е по-напред! Няма какво да го коментираме това, че ми е смешно...
 

Горе