Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг

aludra

New Member
Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг, без значение цена и географско местоположение на сървърите:).
Интересува ме максимален ъптайм и бърз достъп отвън до сайтивете (т.е. да се отварят бързо от чужбина) и адекватен съпорт.
Имам леко предпочитание сървърът да не е уиндолски.

Прегледах форума, но не видях скоро да сте коментирали, затова реших да попитам.
Благодаря предварително!
 
От: Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг

Колкото хора, толкова и мнения...
Аз лично съм привърженик на SuperHosting.BG. Съпорта им е повече от коректен и адекватен, 24/7. Ъптайма им е като на всеки хостинг провайдър 99.99%... от колко години съм им клиент и досега нито веднъж не са ми спирали нито един сайт, дори когато са имали профилактика. Така, че за мен конкретно ъптайма им е 100%. Съпорта им е 100%. Цените... също са нормални. Да не говорим, че има доста кодове, които облекчават малко или много. :-]
 
От: Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг

Определено и аз препоръчвам СуперХостинг. За 5 години нищо лошо не мога да кажа за тях.
 
hostbulgaria - за начинаещ е просто приказка десет сайта за 3 лв месечно общо. сървъри в бг или в сащ

ако дефинираш за какъв сайт ти е тоя хостинг може да получиш по-конкретни отговори
 
Евтини цени, уникален съпорт, без грешка. В чужбина ползвам и винаги препоръчвам HostGator.

Колкото до темите има много такива теми, включително и анкети за хостинг на годината за 2011 и 2012. Там има много полезно инфо. Потърси малко из форума сега, има цяла отделна секция за хостинг.
 
От: Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг

Колкото хора, толкова и мнения...
Аз лично съм привърженик на SuperHosting.BG. Съпорта им е повече от коректен и адекватен, 24/7. Ъптайма им е като на всеки хостинг провайдър 99.99%... от колко години съм им клиент и досега нито веднъж не са ми спирали нито един сайт, дори когато са имали профилактика. Така, че за мен конкретно ъптайма им е 100%. Съпорта им е 100%. Цените... също са нормални. Да не говорим, че има доста кодове, които облекчават малко или много. :-]
Няма ъптайм 99.99%. Не помня в кой сайт се регитрирах (следи ти сайтовете) и горе долу на 95% трябва да се радвате.
 
От: Моля, препоръчайте ми НАДЕЖДЕН хостинг

Сайте-то само по себе си няма какво да му тежи :), дори в момента не е динамично, има 5-6 съвсем леки хтмл-та. Т.е. по отношение на бързината всичко е в ръцете на хостинг компанията. :)
В момента плащаме една прилична сума, срещу която сайтът трудно се вижда от чужбина, а всички клиенти, които имат интерес да го отварят са в чужбина. Имейлите им не винаги пристигат до нас.
Драмата, обаче е, че съпортът, макар и 24-часов е неадекватен. На два пъти ни губят имейлите, неясно защо. Сега сървърът им умря (което, макар и предвидимо, разглеждайки тикетите, които сме отваряли през последните месеци, все пак ясно е, че се случва). Не намериха за нужно, обаче, да ни уведомят, че бекъпът, от който възстановиха сайта е от преди месеци. За мен това е непрофесионално.
Ще потърся отново по-скорошна тема за хостинг, благодаря.
 

Горе