Моля, препоръчайте ми ноутбук

PishaStatii

Member
Добър вечер на Всички, които четат тази тема.
Искам да закупя ноутбук, но не знам какъв да избера сред голямото разнообразие.
Ноутбука ще го ползвам единствено за Интернет и Word.
Благодаря Ви!
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Вземи си таблет!
Имам Таб 4 и НетБук. НетБук-а е горна версия на Асус. Оказа се, че на жената по й харесва таблета (под харесва се има в предвид по - голяма работа й върши).
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Проблемът с лаптопите когато се ползват за продължително писане е, че екранът е твърде ниско (когато клавиатурата е на оптималната височина).
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Проблемът с лаптопите когато се ползват за продължително писане е, че екранът е твърде ниско (когато клавиатурата е на оптималната височина).
То тва го има на всички лаптоп-и, не съм виждал някой досега да го е спряло!
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Мен това неудобство ме спира да си купя лаптоп и да го ползвам. Предпочитам мониторът да е точно пред главата ми и да не се налага да се навеждам и/или да накланям главата си надолу за да виждам какво се изобразява на монитора.
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Мен това неудобство ме спира да си купя лаптоп и да го ползвам. Предпочитам мониторът да е точно пред главата ми и да не се налага да се навеждам и/или да накланям главата си надолу за да виждам какво се изобразява на монитора.
И мен, ама сега ще си продавам 27 инчовия монитор понеже не мога да го мъкна с мен, а ми тонема много време да включвам лаптоп-а в него...Не че е мнгоо време ама се дразня на моменти...
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Ползвам компютъра по 5-15 часа на ден и затова ми е приоритет ергономията.





Когато не съм си вкъщи предпочитам да не се натоварвам излишно (обикновено излизам за да си почина - не за да "работя"). Това да излизаш навън и да си мъкнеш електронната изчислителна машина (лаптоп, таблет, умен телефон) е вредно за здравето (книга по темата).

Разбира се, ако бизнесът ти изисква да имаш възможност по всяко време на денонощието да ползваш изчислителна техника, би било глупаво да не си носиш изчислителната машина. Обаче в този случай е редно да се замислиш дали не правиш нещо грешно. "Аз от години си нося изчислителната техника с мен навсякъде, където отивам и това ми помага." Deja vu?
 
От: От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

Ползвам компютъра по 5-15 часа на ден и затова ми е приоритет ергономията.





Когато не съм си вкъщи предпочитам да не се натоварвам излишно (обикновено излизам за да си почина - не за да "работя"). Това да излизаш навън и да си мъкнеш електронната изчислителна машина (лаптоп, таблет, умен телефон) е вредно за здравето (книга по темата).

Разбира се, ако бизнесът ти изисква да имаш възможност по всяко време на денонощието да ползваш изчислителна техника, би било глупаво да не си носиш изчислителната машина. Обаче в този случай е редно да се замислиш дали не правиш нещо грешно. "Аз от години си нося изчислителната техника с мен навсякъде, където отивам и това ми помага." Deja vu?
Аз го ползвам по 18-20 и са ми приоритет парите!
 
От: Моля, препоръчайте ми ноутбук

18-20 часа работа означава, че спиш по-малко от 4-6 часа. Което е абсурдно. Пари не се правят като се бачка като роб. Малката продължителност на съня може да доведе до сериозни здравословни проблеми, което да подкопае постигането на целта ти (казваш, че ти са приоритет парите [които печелиш] - т.е. целта ти е да печелиш колкото се може повече пари).

Ако наистина разсъждаваш така, според мен имаш нужда от една доза "Противоотрова", за която писах в тази тема. Поставянето на цели може да бъде вредно и опасно.

(Нямаше нужда да ми цитираш мнението, защото твоето мнение се намира точно под моето.)
 

Горе