Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

create

New Member
Ще съм благодарен ако някой може да ми услужи с 30 евро цента в PayPal. Трябват ми спешно, а за толкова няма смисъл да пускам да дърпа от картата ми. Благодаря предварително ако някой изяви желание. :)
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

За какво са ти ?? Ако не е тайна де ?? Бих ти дал но всичко дръпнах и сега трябва да тегля от картата..
А и с 2-рото мнение веднага "Просиш" Малко нагло, някой потребители тук само това чакат да те налеят ;)
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

Знам и се извинявам, но... В ибей има изгоден продукт за тяло и искам да си го поръчам и 30 цента не ми достигат, а до края на търга остават час и нещо и се побърквам :D
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

И се регистрира тук само да изпросиш на някой 30 евро цента и Фиууууу?? Едва ли ще ти мине номера.. Дори и с 30цента /..
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

аз ще ти дам :) Пиши ми на ЛС до 10 мин, иначе лягам да спя. /Ще му дам на човека, случва се да не ти достигат 30 цента и да се побъркваш/.
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

То ,че се случва вярно е.. Но регистрира се и веднага "Търгаа,дайте ми пари ,че искам да си го купя"
Гарантирам ти ,че след това няма да го видиш тук повече.. Но все пак евала дай му щом ти се дава , П.П Дай и на мен.
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

аз ще ти дам :) Пиши ми на ЛС до 10 мин, иначе лягам да спя. /Ще му дам на човека, случва се да не ти достигат 30 цента и да се побъркваш/.


Мерси. Писах ти на профила да ми дадеш мейл, че не мога ЛС.
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

А бе закъсал го е човека, ако за 30 цента, които не достигат ще изпусне нещо много изгодно..

create, дадох ти мейла ми на ЛС, не се мотай :D
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

Мда може..BMW 318 хах.а.ха. Сигурно Лусион за 3-4лв.. :D
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

това ми напомня една друга тема ,от няколко дена :) с малко по различен характер


утре може и д.....ни поискат, то си е офф все пак
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

това ми напомня една друга тема ,от няколко дена :) с малко по различен характер

Не я знам другата тема.. но за 30 цента няма да изпускаме продукта я :)

Готово, пратих ти парите :)

P.S: create, радвам се, че успях да помогна, а ти ако някога не си бил точен с някой, ще се радвам, ако в бъдеще си точен с хората.
 
Последно редактирано:
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

Е, много ясно, нали му прати кинтити... Боли го фара него к'во мислиш ти.
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

до някъде е хубаво да има такива теми и всеки сам да си прави сметката (дали или дали)
всичко е индивидуално...от тук си забранявам да се меся в оффтопика че явно доста се обръща внимание на това от някой смешници,не визирам по горните...
просто някой комплексари....(НИЩО СВЪРЗАНО В ТЕМАТА И ВЗЕМАЛИТЕ УЧАСТИЕ)
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

Както виждаш даже нети е отговорил хахаа :D
 
От: Моля: спешно ми трябват 30 цента в PP

Може да е индиец-мангал момчето.ТОГАВА МУ Е ПОЗВОЛЕНО!
 
Не мислите ли, че малко прекалявате с упреците? Може да е новак във форума, ама 30 цента се изкарват за няколко секунди при определени сайтове. Наринахте 2 страници бълвоч, само за да покажете колко грешно е било, че е поискал?
Ми то в тоя случай да се закрие и секцията за обмяна на пари, защото обикновено там се работи на загуба.
Аз, че съм критичен, да, ама и вие прекалявате на моменти.
Къде поради криви сметки, къде поради несъобразяване, всеки прави грешки. И аз съм попадал в такава ситуация и добре, че беше Harro да удари едно рамо, че заради 20 евро разход (който не бях пресметнал, че ще се окаже в събота), щях да загубя 60 евро приход.

Да включим ли факта, че става дума за 30 цента - 50 стотинки? Та с тея пари дори баничка не можеш да си купиш. Човечето си е напълно право за да потърси такава помощ, и аз бих го направил ако именно толкова не ми достигат. Защо? Ами защото банката с която работя ми взима в момента 0.98 лв комисионна за транзакция от картата към paypal. Забавно а? Не ти достигат 50 стотинки, ама за да ги внесеш - ще ти трябват 1.50 лева.

Момчета, на моменти наистина издребнявате прекалено много. Ако не бях прекалено зает и бях забелязал темата и аз бих ударил рамо.
Ряпа за Декември.
 

Горе