Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

//офтопик гранде: паххаха, @ktomov - това с магистралата и преди е било писано в една друга тема пак за момиче преди 3 години някъде, тогава тя си беше сложила и снимка и ѝ даваха препоръки да започне с това... :D

btw - съгласен сам с никса (нещо, което не се случва често) за предстоящата лавина от репутации, ЛС-та и бля-бля-бля.

онтопик - малко писане на статийки, започни с експериментални сайтчета в блогър/уърдпрес, играй си с разни плъгини, теми и т.н., после започни да четеш малко по малко за основите на seo-то и нататък вече ще се оправиш и сама. Гуд лък!
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Аз пък мога да ти кажа, че за да почнеш да изкарваш пари от интернет, трябва да четеш и евентуално да питаш - кое, как и какво поне 3-6 месеца, зависи колко добре схващаш. От многото хора тук, малцина са тези, които правят достатъчно пари в интернет, за да живеят от тях. Гледай какво пишат, за какво си говорят, каква информация обменят и попивай. Бързо ще загрееш, кои хора го могат и кои само пишат ей така. Момчетата ти дадоха насоки, ако ти стане интересно - почвай да действаш, ако не ти стане - си търсиш друго. Ако си чела тук или из нета, че някой прави пари от интернет - 90% от случаите е лъжа, останалите 10% наистина са се потрудили доста и изкарват добре. Не очаквай след 2 месеца да ти падат по 1000 лв от интернет , нещата се правят бавно и качествено. Айде и умната!

P.S. Не знам кво значение има дали си момиче или момче, като всичко интересно с момиче е нелегално на твоята възраст.
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Лапнишарани :oops: .
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

@ktomov Да не ти цитирам поста, че е дълъг, става дума за сателитите. Малко да разводня темата, нещото което се чудя, а прочетох що годе всички теми които има в този форум и не успях да си отговоря(може пък точно в някоя да е имало информация и да съм пропуснал:shock:) ОК, пишат се 3 статии с уникално съдържание, през колко време е хубаво да се пуснат в сателита и кога е хубаво да се поставят линковете в самите статии към основния сайт. А това май е от основна важност.
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

тва е бейсик, някой си прави тай-шак
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Е, нищо , поне нещата в темата са полезни за начинаещи.
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

ktomov, заяждам се защото съм момче ли? :)

П.С. Не ми е било цел да се заяждам. Направи ми впечатление и си казах мнението :)
То е ясно, че не се заяждаш. На мен също ми направи впечатление добронамерения тон в темата. Предполагам защото е девойка и е само на 16!!!
Браво момчета, получи се една балансирана и спокойна дискусия, което е приятно ;)
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Аз мисля, че щеше да е още по-приятна темата, ако девойката беше на 24. :lol:
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

... Предполагам защото е девойка и е само на 16!!! ...
В това изречение 'E'-тата звучат твърде категорично, не мислиш ли? :)
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

В това изречение 'E'-тата звучат твърде категорично, не мислиш ли? :)
Възможно...
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Определено потребителите с женски никове получават по добро отношение и процента на желаещите да помогнат рязко надхвърля този на обичайно помагащите.
Ако беше написал МОМЧЕ съм половината от постовете щяха да са - има сума ти теми изписани що не четеш и тогава да питаш.
Въпросният потребител вчера е пуснал темата в 16.20ч и малко след това си е бил камшика и даже не си е правил труда да се върне да види будалите какво са се мъчили да му отговарят, няма да се учудя ако след седмица вече има десетина поста и 4 линка в подписа.
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

И аз мисля,че се иска четене поне няколко месеца, преди да се пускат такива теми.
 
От: Момиче на 16 съм и искам да спечеля пари от интернет

Радост, даже само два дена ако четеш внимателно никога няма да пуснеш такава тема, а ще питаш нещо конкретно - такова заглавие говори че не си си направил труда хептен нищо да прочетеш и очакваш да ти го поднесат на готово.
 

Горе