Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost.com

Статус
Not open for further replies.
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Мерси аз се радвам че сте доволни - монетизирам с форума с нещо което ви е полезно и разцепва мрака от скорост, като се старая да давам най-доброто от себе си - ако има желаещи ще напиша защо се появи сега CooliceHost.com във форума, а не по рано като реално имам хостинг сетъпи за чужбина от 2005....

ПП. Ако още някой си каже за вчера и съпорт ще се разбере колко стабилно мулти тасквах :) защото не сте само споменалите с който си пишех едновременно :) ставам за левел 1 с 300 лв по-ниска заплата от останалите левел 1 (шегувам се с ит фирмите какво ми предложиха преди време :D - незнаят какво изпуснаха с мен :twisted: )

ППП сегашната ми визия за хостинга е бутикова фирма с cutting edge решения доколкото е възможно, като следващата фаза след скоростта е като натрупам достатъчна клиентска база са HA - High Availability решения...
 
От: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Cool ще ни кажеш ли защо чак сега пусна услугите си и за България? Интересно ми е каква е била причината:)
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

CL6 kernel 2.6.32-531.17.1.lve1.2.56 moved to production - изчаквам да се преместят бекъпите в ремоут локейшъна и в следващите 30 минути ще има рестарт за ъпгрейд на кернела - очакван даунтайм около 5 минути
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Ъпгрейда мина както беше планиран всичко е ток и жица данутайма беше под пет минути :) ще мониторвам мълчаливо :| как се държи известно време


щях да пиша нещо в темата но много хейт и не е добре, нали съм един вид корпоративен представител да ги сипя такива....

Пазех едно последно промо цяла седмица но човека не пише така че това е последния впс хибрид за който ще има -50% който го вземе за него си е
 
От: Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - Coolice

И аз мога да кажа само хубави неща за скороста и взаимоотношенията доставчик-клиент. Всичко е точно засега.:beer:
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Мерси ако има нещо тикетчета пускай...


След като имаме подходящи настройки за скрипта и е изстискана достатъчно висока производителност /скорост , целта е да покажем на клиентите колко сме стабилни в дълъг период на предоставяне на услугата :)

пп и още нещо който ползва впс хибридните планове докато си седи във форума всъщност си мониторва и сървъра на който е понеже Предприемач също е хостнат на тази машина :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

има още един ъпдейт на кернела за секюрити фикс - да има два за семица се случва рядко но се случва

след 15 минути ще има планиран рестарт за да го зареди него.... заради хардуерния райд на този сървър не ползвам софтуери за горещо прилагане на пачовете като кернел кеър

очакван данунтайм около 5 минути
 
От: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Новите банери на coolicehost са супер много ме изкефиха. Поздравления ! :beer:
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Мерси, реинвестирам в бизнеса малко по малко, като гледам да ползвам хора от форума :) а заслугите са на zealot designs
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Мерси, реинвестирам в бизнеса малко по малко, като гледам да ползвам хора от форума :) а заслугите са на zealot designs

Зилотчено е добър. Трябва си инвестиции. :) Евалата и от мен, винаги му се възхищавал на банерите и как му ги ражда главата. :)
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Имаше официален голям ъпдейт на клауд линукс който след прилагането му взе да дава грешка 503 (имаше лек даунтайм около 5 минути)

New versions of CageFS, LVE Manager & LVE Stats were moved to production channels.

http://cloudlinux.com/blog/clnews/updates-to-cagefs-lve-manager-lve-stats.php

"Подобрените функции" който дадоха проблема бяха изключени и за съжаление в момента е налично само PHP 5.4.30 (всички сайтове работят с него)

Работим с калуд линукс да възстановим функциалността да си избирате пхп версия...
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Оправено от около половин час може отново да си избирате коя версия на PHP да използвате, ако сте си избирали персонални настройки моля проверете дали всичко в настройките е както преди...

Извиняваме се за неудобството
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Ще има лек ребут след около 10 минути за прилагане на ъпдейти (предполагаем даунтайм 3-4) минути

edit : Готово

продължавам нататаък по списъка с задачи
 
Последно редактирано от модератор:
От: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Едно нещо да спомена, което е малко досадно - когато се логнеш в профила си, горе в топ бара продължава да пише Login. Също така, когато си логнат, ако отидеш на началната страница, вече не си логнат - трябва пак да натиснеш Login и да си въведеш данните, за да влезеш. Поне при мен е така, не знам дали е направено нарочно, но по-удобно би било да е по стандарния начин :)
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Ако се върнеш с бек трябва да пази сесията... за бутончето логин е по скоро недоглеждане при интеграцията ще бъде коригирано в най скоро време
 
От: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Връщам се като кликна на логото например. Може би е само при мен, не знам. Просто ми направи впечатление :)
 
Re: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Искам да благодаря на някой че ми позволи да видя тези картинки в датацентъра и да му пожелая да му изсъхнат ръчичките

Форума е на същия сървър защитата сработи ок на няколко пъти но по малките части от атаката може да се предизвикали леко бозене което да сте наблюдавали вчера и днес много добра реакция от дата центъра
това е топа

близо 800 мегабита и 71557 пакета на секунда

ataka-top.png
 
От: Мощни като VPS, CloudLinux хостниг планове с cPanel и Varnish Cashe - CooliceHost

Кой и защо ви прави такива номера? Тея хора друга работа нямат ли си?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе