Моят блог !

AmebaBot

New Member
Кажете , каквото ви е на сърце :) Пуснах го вчера и се надявах днес - до 12 - да мина 40-50 уникални , но уви - само 7 ... при положение , че събмитнах в 15тина директории , digg , netscape и тн ... малко разочароващо , дано по-късно се вдигнат :oops: Поздрави!
 
AmebaBot, добре дошъл във форум и приятен престой тук с нас. Иначе наистина си избрал добри методи за набиране на трафик - евалата за което. :) Само където не си постнал адреса на блога ти, освен ако не е това което Станимир е дал. Предполагам че е то, така че....наистина много ако блогче, ако искаш може да смениш линкове с блогове сходни до твойта тема, и като стана дума http://info4movies.blogspot.com/ този е добър линк партьор, собственика му е тук във форума.


Препоръчвам ти да си го оформиш от дясната част - трабва да е с по обемист линк Блог ролл, не само адсенс и старите теми, сложи си някой друг раздел ако искаш. И като услуга можеш да кажеш как си си сменил хедъра. Късмет с блогчето, бате. На мен ми харесва и невиждам какво можеш да промениш, само линк партьори и блог директориите ти трябват и си екстра.
:)
 
Ами аз съм Станимир , просто не исках да моля да ми сменята ника , а има някакво правило , че като нямаш 10 поста - не можеш да постваш линк :shock: Та , както и да е :lol: Добре , че е този форум , че да мина 20тина уникални , много съм разочарован , не знам защо се получава така , аднал съм се в 15тина директории , digg , netscape и тн , но никакъв трафик :? Вярно , че още няма ден , но блога на Готовски имаше 80 и няколко уникални за първия си ден , а е аднат само в 1 директория :shock: Btw , в blogcatalog са отхвърлили молбата ми , не знам защо , покривам всичките изисквания , може би заради това , че имам само 4 поста :cry: Blinky - за хедъра - Template > Page Elements ... от картинката долу даваш Edit на Header-а и там имаш Browse да си сложиш свой ... :)
Какво друго да направя , за да докарам трафик :oops: Досега разменях гласове за digg в digitalpoint , ама ефекта е нулев :/
 
Имам още един проблем - с Google Analytics - пейстнах кода между <body></body>, изписва ми Receiving Data , но не показва никакви влизания , а всъщност имам към 20тина :shock: Защо се получава така ?
 
Някой ще ми каже ли само , дали вижда Adsense-а в BlogRoll-a над Blog Архив , защото преди малко ми казаха , че го няма , а аз го виждам - снимка ми пратиха дори и наистина го няма при него :shock: :shock: :shock:
 
AmebaBot каза:
Някой ще ми каже ли само , дали вижда Adsense-а в BlogRoll-a над Blog Архив , защото преди малко ми казаха , че го няма , а аз го виждам - снимка ми пратиха дори и наистина го няма при него :shock: :shock: :shock:

При мен рекламите на АдСенсе излизат.
 
DEATH каза:
AmebaBot каза:
Някой ще ми каже ли само , дали вижда Adsense-а в BlogRoll-a над Blog Архив , защото преди малко ми казаха , че го няма , а аз го виждам - снимка ми пратиха дори и наистина го няма при него :shock: :shock: :shock:

При мен рекламите на АдСенсе излизат.
Хух , супер , проблема не е в моя телевизор :D
Баннаха ме в digg , събмитнах 2 поста в разстояние на 5 мин и банн заради спам :cry:
 
Минаха 24 часа и в Analytics още стои на 0 , а в тиксо - от 31 - на 51 - без да показва нови референции от сайтове или търсачки
ще ме успокоите ли , че това , че са ме баннали в digg не е болка за умирачка :/
 
AmebaBot каза:
Минаха 24 часа и в Analytics още стои на 0 , а в тиксо - от 31 - на 51 - без да показва нови референции от сайтове или търсачки
ще ме успокоите ли , че това , че са ме баннали в digg не е болка за умирачка :/

Analytics - да не е точно на 24ч. ама 1 път на ден го ъпдейтват с ден закъснение.

Бан от digg, даже няма да го вкарам в графа "болка за умирачка" :)
 
AmebaBot каза:
Да , ама сега трафика ... :cry: :cry: :cry: :cry: Аднат съм в 15 директории и нито едно влизане - за цял ден !!!! Какво е това ? Аз пари ли ще правя или ... :/

това, че си аднат в директорий не е никва гаранция, че ще имаш посетители или че ще правиш луди пари от там... струва ми се, че искаш прекалено бързо да стават нещата... огледай си сайтовете, помисли какво можеш да оправиш/добавиш - самокритекувай се, разгледай конкурентни сайтове/блогове (това много помага)
 
Ако има някакъв проблем , то би трябвало да е в съдържанието - макар че ... мисля си , че съм нацелил златна мина , поради простата причина , че няма сайт , какъвто имам намерението да изградя :/ Аз затова постнах блога тук , за да ми кажете дали това нещо може да привлече хора или да се отказвам ://
 

Горе