Моя сайт

Бате, говориш за Кадилаци и Динозаври. :lol: Много голяма класика в жанра е тази джитка. Аз личн о бях много зарибен по нея. Имаще много готини неща в нея - босовете бяха много фрикове и това я правеше яко уникална. Беше рядкост в онези времена да се зарибиш по нещо свежо.

Иначе иамше голям избор, стрит файтър също беше в топ класациите на повечето геймерчета. :lol:
 
CrAzY-MaST каза:
Това сам го играл на телевизионната игра и малко на ПС :)
Цакал съм и една мн яка игра ама незнам как се казваше имаще един Мустафа там :) на тия машинки цаках :)
Ааааа човече добре че ме сети за тая игра :] спомням че веднъж само с 1 жетон (20 стинки) стигнах много далече, там до оня бос дето като се движи зад него оставаха някакви ох как да обясня, движеше се като High Templer-ите от Starcraft, ето така се движише
Bug110FlyTemplars.jpg

сетихте ли се за боса?
Толкова дълга игра изиграх с тоя жетон, че накрая бабката зе да ми дава зор да приключвам че трябвало да затваря лафката.
 
Абе става дума за боса който оставяше следа след себе си, все едно се движеше много бързо. Много ако, мен най-лесен ми беше ( а съм сигурен че и за повечето) боса с мотора (#3), цаката му беше с помпата. :lol:
Абе игричката е яка, аз съм я цъкал много и от време на време като се сетя и ми се доиграе, си я пускам и си я играя. :lol:
 
На мен целта ми беше да я превъртя с един жетон, за това си пазех енергията, защото когато вземеш нещо дето ти дава енергия ако си пълен ти дава точки вместо енергия, и нали на определен брой точки ти дава живот.
 
А не бе темата не беше за моя сайт ами за ваште сайтове т.е. всеки да си слага сайта тука :wink:
Относно ключовите думи-предпочитам да си стои така :roll: 8)
 
Как така да се показва по-горе в резултатите? :shock:
не те разбирам
 
Anabel каза:
Аха ясно ей ся ще го променя :)

Да така е по-добре.
Като си слагаш подобни линкове в потписите или другаде мисля че е добре да мислиш не като администратор, а като човек, който търси нещо с някоя търсачка и ти да предвидиш как точно ще напише думата.
Примерно аз няма да напиша "сайта за Симс", а "сайт за Симс" или "саитове за Симс"

П.С.
Ако някъде греша нека някой ме поправи ;)


Абе DeyanMarkovski извинявай, не мислех че ще се убидиш.
Аз сега играя от време на време една игра и викам вместо NoLaN - nolan40 и такива :)
 
CrAzY-MaST каза:
Абе DeyanMarkovski извинявай, не мислех че ще се убидиш.
Аз сега играя от време на време една игра и викам вместо NoLaN - nolan40 и такива :)
Няма нищо :] аз не съм се обидил, просто предпочитам да ми викат Деян или от време на време Деянище или Деянището Марковски :]

А дали вместо "Сайта и форума за симс" няма да е по-добре да бъде "Сайт и форум за симс"?
 

Горе